Instagram desteği

Iphone 6S’e Instagram Desteği Geleceği Kesinleşti

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Akıllı telefon teknolojisinde başı çekmeye başlayan şirket Apple yepyeni adımlar atmaya hazırlanıyor. Her sene olduğu gibi bu senende Iphone serisine “S” ile devam eden şirket bu senede Iphone 6S çıkarılıyor. Tabi bu kez Apple sağlam bazı değişiklikler yapma kararı da aldı. Yani artık Iphone 6 ile Iphone 6S arasında belirgin farklar görebileceğiz. Bu bağlamda en merak edilen noktalardan birisi de telefona gelecek uygulama desteği olmuştu. Bu bağlamda başta Instagram olmak üzere birçok uygulamada desteğini açıklamıştı.

Telefonun çıkmasına çok kısa bir süre kala verilecek olan destek ve özelliklerde kesinleşti. Zira artık 3D buton özelliği Instagram’a da dahil edildi. Bu bağlamda uygulanın yeni açıklamaları da yapılmaya başlandı. Söz konusu Instagram’ın yeni versiyonunda birçok ekstra özellikte yer alacak. Şuan için resmileşen destek için Instagram birçok yeniliğini de duyurdu. İlk göze batan yenilik ise ekstra kullanım paneli olacak. Yani artık Iphone kullanıcıları tek bir tuş ile paylaşım yapma, yorum yapma, profil kontörlü yapma gibi imkanlara sahip olacak. Bilgisayarlarda yer alan sağ fare tuşunun yerine geçecek olan 3D tuş kullanımıyla beraber çıkışını yapacak yeni akıllı telefon Instagram dışında da uygulama desteklerini açıklamaya başladı. İlk etapta sosyal medya uygulamalarının uyumunu düşünen firma cihazın çıkış tarihine kadar birçok uygulamada uyum şansı verecek.

Iphone 6S’e Instagram Desteği Geleceği Kesinleşti
4.5 (89.63%) 270 votes

Bir önceki yazımız olan Asena Erkin Yaptığı Paylaşımla Sosyal Medyayı Salladı başlıklı makalemizde Asena Erkin, Asena Erkin Instagram ve Instagram gündem hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Youtube Görüntülenme Sayısı Nasıl Arttırılır? 2019 Resimli Anlatım
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir