iPhone 7 ve iPhone 7 Plus İçin Instagram Güncellemesi

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus İçin Instagram Güncellemesi

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Instagram Güncellemesi geliyor… Akıllı telefon kamera sistemleri konusunda geçtiğimiz yıl gelişmeler oldu. En iyi akıllı telefon modeli Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus serisi olmuştu. Özellikle Plus modeli için Apple’ın çift kamera kullanımını tercih etmesi buna ek olarak çok daha gelişmiş lens sistemlerinin kullanılması Apple’ın akıllı telefonlarının kamera derecelendirmelerinde de ilk sıraları almasını sağladı.

Genel derecelendirme ile iPhone 7 ve iPhone 7 Plus akıllı telefon modelleri içerisinde ilk sıraları aldı. Modellerinin kameralarının bu derece ünlenmesi tercih edilmesi sonrasında ise Apple yeni çözümlere de başvurma karar almıştı. Apple’ın aldığı bu kararlar ile beraber artık akıllı telefonun kamera sistemleri için iOS 10 güncellemeleri ile beraber yeni birçok özellikte kullanıcılara sunulmuştu.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus

iOS 10.2 ve iOS 10.1 güncellemeleri portre modu ve yeni renk uyumları gibi özellikleri getirdi. Bunlar, Apple’ın başarılı kamera teknolojilerine sahip olmasını sağlamıştı. Tüm bu sistemlerle beraber kamera konusunda gerçekten ideal modellerden olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus serisi için ise başka özelleştirmelerde geldi.

Instagram Sadece iPhone 7 ve iPhone 7 Plus İçin Güncelleme Yayınladı

Özellikle Apple’ın son güncellemesinden sonra her iki telefona da wide color capture teknolojisi eklenmişti. Telefonlara eklenen sistemlerle beraber her iki telefonda da renk derinliğinden tutunda renk desteği de geliştirilmişti.

Instagram iPhone 7 ve iPhone 7 Plus

Artık her iki model üzerinden de kamera düzenlemeleri yapmak çok daha basit. Aynı zamanda çok daha etkili. Tüm bu yeniliklerden sonra başlı başına resim düzenleme sistemlerine de dönüşen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kamera uygulamalarından sonra bir hamle de Instagram tarafından geldi.

Instagram Özel Güncelleme Yayınladı

Instagram yetkilileri tarafından yapılan açıklama ile beraber iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Wide Color Capture özelliğinin artık Instagram üzerinden de kullanılabilmesi için yeni bir güncelleme yayınlandı. Instagram renk düzenlemeleri ve fotoğraflarına uygulanan renk sistemlerini çok daha fazlalaştıracak.  Yeni güncelleme iPhone kamera özelliklerini de Instagram’da kullanmaya izin verecek. Ayrıca Apple Live Photos özelliğini de devreye sokacak.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Tbt Nedir Ne İşe Yarar Neden Herkes Kullanır

https://www.instatakipci.com/

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Hesabın Koşullarımızı İhlal Etti Hatası

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir