iPhone 7 ve iPhone 7 Plus İçin Instagram Güncellemesi

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus İçin Instagram Güncellemesi

I phone 7 ve I phone 7 Plus Instagram Güncellemesi geliyor… Akıllı telefon kamera sistemleri konusunda geçtiğimiz yıl gelişmeler oldu. En iyi akıllı telefon modeli Apple’ın I phone 7 ve I phone 7 Plus serisi olmuştu. Özellikle Plus modeli için Apple’ın çift kamera kullanımını tercih etmesi buna ek olarak çok daha gelişmiş lens sistemlerinin kullanılması Apple’ın akıllı telefonlarının kamera derecelendirmelerinde de ilk sıraları almasını sağladı. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus İçin Instagram Güncellemesi yakından bakalım.

Genel derecelendirme ile iPhone 7 ve I phone 7 Plus akıllı telefon modelleri içerisinde ilk sıraları aldı. Modellerinin kameralarının bu derece ünlenmesi tercih edilmesi sonrasında ise Apple yeni çözümlere de başvurma karar almıştı. Apple’ın aldığı bu kararlar ile beraber artık akıllı telefonun kamera sistemleri için iOS 10 güncellemeleri ile beraber yeni birçok özellikte kullanıcılara sunulmuştu.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus

iOS 10.2 ve iOS 10.1 güncellemeleri portre modu ve yeni renk uyumları gibi özellikleri getirdi. Bunlar, Apple’ın başarılı kamera teknolojilerine sahip olmasını sağlamıştı. Tüm bu sistemlerle beraber kamera konusunda gerçekten ideal modellerden olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus serisi için ise başka özelleştirmelerde geldi.

Instagram Sadece I phone 7 ve I phone 7 Plus İçin Güncelleme Yayınladı

Özellikle Apple’ın son güncellemesinden sonra her iki telefona da wide color capture teknolojisi eklenmişti. Telefonlara eklenen sistemlerle beraber her iki telefonda da renk derinliğinden tutunda renk desteği de geliştirilmişti.

Instagram iPhone 7 ve iPhone 7 Plus

Artık her iki model üzerinden de kamera düzenlemeleri yapmak çok daha basit. Aynı zamanda çok daha etkili. Tüm bu yeniliklerden sonra başlı başına resim düzenleme sistemlerine de dönüşen I phone 7 ve I phone 7 Plus kamera uygulamalarından sonra bir hamle de Instagram tarafından geldi.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Nasıl Influencer Olunur?

Instagram Özel Güncelleme Yayınladı

Instagram yetkilileri tarafından yapılan son açıklama ile beraber iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Wide Color Capture özelliğinin artık Instagram üzerinden de kullanılabilmesi için yeni bir güncelleme yayınlandı. Instagram renk düzenlemeleri ve fotoğraflarına uygulanan renk sistemlerini çok daha fazlalaştıracak.  Yeni güncelleme iPhone kamera özelliklerini de Instagram’da kullanmaya izin verecek. Ayrıca Apple Live Photos özelliğini de devreye sokacak.

Apple, I phone 7 ve I phone 7 Plus için özel renk düzenleme sistemini, yapılan güncelleme ile birlikte tanımlamıştır. Geniş renk aralığı ile çok daha kaliteli ve başarılı fotoğraf ve video çekebileceksiniz. Apple, I phone 7 ve I phone 7 Plus için kameralara getireceği özellik ile herkesi büyüledi. Yapılan bu yeniliğe ilk destek veren sosyal medya platformu ise Instagram oldu.

Portre modu ve yepyeni güncelleme modları ile birlikte I phone 7 ve I phone 7 Plus kullanıcıları da Instagram’da herkesi büyüleyebilecek. I phone 7 serisi kullanıcılarının, yapılan bu yenilikler ile ayrıcalıklı hale gelmesi ve kamera özellikleri ile fotoğraflarının daha kaliteli olması kullanıcıların takdirini topladı. Instagram’ın ilk adımı Apple Live Photos olmakla birlikte yapılan açıklamalar gösteriyor ki bahsedilen uygulama desteği, yapılacak olan bir güncelleme ile Instagram uygulamalarına tanımlanacaktır.

https://www.instatakipci.com/

Instagram güncellemelerini almıyorum?

Instagram güncellemeleri bazı dönemlerde telefonunuza gelmeyebilir, bu durumu aşmak için manuel olarak güncellemeniz gerekmektedir. Instagram güncellemelerine Google Play üzerinden erişebilirsiniz.

Iphone cihazıma Instagram güncellemesi gelmiyor?

Iphone cihazlarınzda Instagram güncellemesini yapmak için ilk olarak AppStore giriş yaparak daha sonra Instagram uygulamasını seçerek güncellemeleri denetleyebilir ve yapabilirsiniz.

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 2 Ortamala: 4.5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir