Instagram ünlüler

İrem Derici Eşini Instagram Hesabından Fırçaladı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Katıldığı bir yarışma programının ardından yaptığı şarkılar ile bir anda müzik dünyasına girmeyi başardı. İrem Derici şimdilerde, müzik dünyasının en ünlü isimlerinden biri haline geldi. Şarkıları oldukça büyük beğeni toplayan ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan İrem Derici iş hayatında yakaladığı mutluluğu aşk hayatında da yakalamayı başardı. Kısa süre önce evlenerek mutlu bir yuva kuran ünlü isim tüm bu süreçte yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla da gündeme oturmuştu. Sürekli olarak Instagram üzerinden ilginç paylaşımlar yapan başarılı isim son paylaşımında da bu ilginçliği tam olarak ortaya koydu.

Söz konusu paylaşımın nedeni ise İrem Derici’nin eşi oldu. Evden evlilik yüzüğünü takmadan çıkan eşini gören İrem Derici yüzüğün resmini çekerek hemen Instagram hesabından paylaştı. Paylaşımına “Bir daha takmadan çıkarsan seni vururum.” Notunu da ekleyen İrem Derici eşine ne kadar kızdığını da böylece dile getirmiş oldu. Paylaşımı gören takipçileri ise küçük bir şaşkınlığın ardından ünlü isme bu yönde mesajlar gönderdi. Birçok kullanıcıya oldukça ilginç gelen paylaşım hakkında daha fazla bir açıklama yapmayan İrem Derici’nin eşi bu konu ne düşünür merak konusu oldu. Zira ünlü ismin bu paylaşımı şimdiden sosyal medyanın konuşulan konuları arasına girmeyi başardı. Hayranlarının da İrem Derici’ye destek mesajları göndermeye başladığını söylemek gerek.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/igtv/yorum

İrem Derici Eşini Instagram Hesabından Fırçaladı
4.4 (87.94%) 141 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Yeni Arama Butonları Yapmaya Başladı başlıklı makalemizde Instagram yenilikleri, Instagram’a güncelleme ve Instagram’a Yeni Arama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Samir Nasri Koltuk Değnekleriyle
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir