İrem Derici Eşini Instagram Hesabından Fırçaladı

İrem Derici Eşini Instagram Hesabından Fırçaladı

Katıldığı bir yarışma programının ardından yaptığı şarkılar ile bir anda müzik dünyasına girmeyi başardı. İrem Derici şimdilerde, müzik dünyasının en ünlü isimlerinden biri haline geldi. Şarkıları oldukça büyük beğeni toplayan ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan İrem Derici iş hayatında yakaladığı mutluluğu aşk hayatında da yakalamayı başardı. Kısa süre önce evlenerek mutlu bir yuva kuran ünlü isim tüm bu süreçte yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla da gündeme oturmuştu. Sürekli olarak Instagram üzerinden ilginç paylaşımlar yapan başarılı isim son paylaşımında da bu ilginçliği tam olarak ortaya koydu.

Söz konusu paylaşımın nedeni ise İrem Derici’nin eşi oldu. Evden evlilik yüzüğünü takmadan çıkan eşini gören İrem Derici yüzüğün resmini çekerek hemen Instagram hesabından paylaştı. Paylaşımına “Bir daha takmadan çıkarsan seni vururum.” Notunu da ekleyen İrem Derici eşine ne kadar kızdığını da böylece dile getirmiş oldu. Paylaşımı gören takipçileri ise küçük bir şaşkınlığın ardından ünlü isme bu yönde mesajlar gönderdi. Birçok kullanıcıya oldukça ilginç gelen paylaşım hakkında daha fazla bir açıklama yapmayan İrem Derici’nin eşi bu konu ne düşünür merak konusu oldu. Zira ünlü ismin bu paylaşımı şimdiden sosyal medyanın konuşulan konuları arasına girmeyi başardı. Hayranlarının da İrem Derici’ye destek mesajları göndermeye başladığını söylemek gerek.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/igtv/yorum

Ünlü şarkıcı İrem Derici Instagram ve sosyal medyayı aktif kullarak takipçilerine her fırsatta bilgilendirmeye devam ediyor. Kısa sürede yaptığı şarkılar ile büyük bir üne kavuşan İrem Derici, ünlü olduktan sonra yine kısa bir süre içerisinde aşkı da bulmuş. Mutlu bir evlilik gerçekleştirmişti. Oldukça mutlu oldukları gözlenen ve her fırsatta bunu dile getirmekten çekinmeyen İrem Dereci ve eşi Rıza Esendemir sürekli birlikte görüntülenmeye de başladı. Çift bu kez ise bir dövmecide görüntülendi. Rıza Esendemir’e dövme yaptırmak için geldikleri dövmecide kameraları görünce çift şaşırdı. Mini bir sohbetin ardından tekrar dövmeye devam etmek için içeri girdiler.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

Oldukça acı çektiğini söyleyen Rıza Esendemir’in bu hallerini İrem Derici ise fotoğraflayıp Instagram hesabına yükledi. Instagram hesabına fotoğrafları yüklerken “Bayılacak az sonra” notunu da eklemeyi unutmayan İrem Derici konuya esprili bir yaklaşım yapmış oldu. Boynuna bir dövme yaptıran Rıza Esendemir ise dövmenin bitmiş halini kendi hesabından paylaştı. Mutlu çiftin bu görüntülerini paylaşımlarla gören takipçileri ve İrem Derici’nin hayranları ise ünlü çifte bu mutluluklarının devam etmesi için mesajlar gönderdi. Gelen bu yorumlara ise İrem Derici teşekkür ederek karşılık verdi. Bununla birlikte İrem Derici ve Rıza Esendemir her fırsatta mutluluklarını gösteren fotoğraflar paylaşmaya da devam ediyorlar. Çiftin Instagram hesaplarından bu fotoğrafları görmek mümkün.

İlk kez “O Ses Türkiye” yarışmasıyla adını duyuran İrem Derici Instagram hesabı paylaşımları ile dikkat çekmeye devam ediyor. İrem Derici kısa süre içerisinde yaptığı hit şarkılarla beraber ünlülerin dünyasına hızlı bir giriş yapmıştı. Ardı ardına gelen hit şarkılarla adından sıkça söz ettiren ünlü isim sosyal medya hesaplarından da büyük oranda ilgi görmeye başladı. Özellikle Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla ciddi bir takipçi kitlesine hitap etmeye başlayan ünlü ismin son paylaşımı da sosyal medyada gündem oldu. Zira ünlü ismin yaptığı son paylaşım doğum günü ile alakalı oldu.

Doğum gününün olması sebebiyle çocukluk fotoğraflarını kolaj haline getiren ver ardından Instagram hesabından paylaşan ünlü isim ayrıca resmine eklediği açıklamayla beraber annesine teşekkür etti. Ünlü isim açıklamasında “21.03.1987, iyi ki doğurdun bu mendaburu be poncik annem @jaleediz❤️ Ben hep bebeklik fotoğraflarıma baktığımda ağlarım. Çünkü büyümek, yaşlanmak, yaş almak … Çok saçma! 29 oldum dakikalar önce ama akıl yaşım reşit bile olmadı daha ? Memnunum ben saftirik olmaktan, memnunum içimde 7/24 tetikte bir’ ergenin olmasından, gereğinden fazla iyi düşünmekten, 2 alıyorsam 5 vermekten. Çünkü bugüne kadar hiç zararını görmedim. Bana mutlu yıllar, huzurlu yaşlar, bana iyi geceler… Çok teşekkür ederim daha şimdiden başlayan birbirinden ciğerden kutlamalarınız için!” ifadelerine yer verdi. Ünlü ismin bu paylaşımı ise büyük beğeni topladı.

Bir dönemin en çok konuşulan şarkıcılarından biri olan Harun Kolçak Instagram hesabından yaptığı paylaşım hayranlarında derin bir hüzün bıraktı. Bir süre önce kanser hastalığına yakalanmış ve ciddi bir tedavi sürecinin içerisine girmişti. Uzun süre boyunca kanser ile verdiği savaşı yeni yeni kazanan ünlü isim dün gelen haberle sevenlerini ise derin bir üzüntüye boğdu. Zira gelen haberlere göre ünlü ismin evinde rahatsızlandığı ve acilen hastaneye kaldırıldığı belirtildi. Durumunun oldukça ciddi olduğu öğrenilen ünlü ismin bu haberi sevenlerini ver arkadaşlarını ise yasa boğdu. Zira başarılı müzik adamının arkadaşları Instagram üzerinden yaptıkları paylaşımlarla ünlü isme destek verdi.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme Nasıl Yapılır 2019

Bu isimlerden bir tanesi de pop müziğinin sevilen ismi İrem Derici oldu. Harun Kolçak Instagram hesabına durumunu öğrenir öğrenmez Instagram hesabından bir paylaşım yapan ünlü isim yaptığı paylaşımda Harun Kolçak’ın bir fotoğrafını kullanarak “Yastığa kafamı koydum, kalbime batan iğnelerle cebelleşiyorum. Kalk Harun, daha albüm çıkacak, ‘Gir kanıma’ya klip çekeceğiz, kalk dünya tatlısı, kalk da o anne baba yazan dövmeli ellerinden öpelim… Ne badireler atlattın sen, lütfen uyan! ve lütfen dualarınızı esirgemeyin…” ifadelerini kullandı. Ünlü ismin yaptığı bu paylaşım sosyal medyadan da destek alırken ünlü ismin durumunun hala ciddiyetini koruduğu öğrenildi. Ünlü ismin durumu ile ilgili olarak ise düzenli olarak bilgilendirme yapılacağı da belirtildi.

“O Ses Türkiye” yarışmasıyla ortaya çıkan ve ardından hit haline gelen birçok şarkı yapmayı başaran İrem Derici Instagram paylaşımları ile takipçi sayısını her geçen gün arttırıyor. Ünlü isim kısa bir süre önce kendisi gibi müzik piyasasında olan radyocu Rıza Esendemir ile evlenmişti. Evlendikleri andan itibaren birbirlerine duydukları sevgiyi her fırsatta dile getiren iki ünlü isim özellikle sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla gündeme gelmeye başlamış ve takipçilerinden büyük oranda beğeni kazanmıştı.

Fakat son dönemde ünlü isimlerin Instagram hesapları üzerinden yaptıkları paylaşımlar kafaları karıştırmaya başlamıştı. İlk olarak İrem Derici Instagram hesabından eşine ait tüm fotoğrafları kaldırmıştı. Eşi ile beraber yer aldığı fotoğrafları da hesabından kaldıran ünlü isim ayrılık iddialarını gündeme getirmişti. Bununla da sınırlı kalmayan ünlü şarkıcı ayrıca köpekleri Pike için açtıkları Instagram hesabından da eşinin soyadını ve resimlerini kaldırmıştı. Tüm bunlarla beraber ikili ayrılık hakkında gelen soruları da yanıtsız bırakmayı tercih etmiş ve konu hakkında hiçbir açıklama yapılmamıştı. Söz konusu değişiklikler sonrasında gelen yorumlara daha fazla dayanamayan ikili sonunda gerçeği de açıkladı. Rıza Esendemir katıldığı bir televizyon programında akıllara geldiği gibi boşanma kararı aldıklarını açıkladı. Alınan bu karar sonrasında ikilinin ne zaman ayrılacağı ve ayrılmanın nedeni de merak konusu oldu.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Destek Hattı Yardım Merkezi İletişim Numarası

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
4.4
141

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir