İrem Dereci Ve Rıza Esendemir ayrılma kararı aldı

İrem Derici Ve Rıza Esendemir Hakkındaki İddialar Doğrulandı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

“O Ses Türkiye” yarışmasıyla ortaya çıkan ve ardından hit haline gelen birçok şarkı yapmayı başaran İrem Derici kısa bir süre önce kendisi gibi müzik piyasasında olan radyocu Rıza Esendemir ile evlenmişti. Evlendikleri andan itibaren birbirlerine duydukları sevgiyi her fırsatta dile getiren iki ünlü isim özellikle sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla gündeme gelmeye başlamış ve takipçilerinden büyük oranda beğeni kazanmıştı.

Fakat son dönemde ünlü isimlerin Instagram hesapları üzerinden yaptıkları paylaşımlar kafaları karıştırmaya başlamıştı. İlk olarak İrem Derici Instagram hesabından eşine ait tüm fotoğrafları kaldırmıştı. Eşi ile beraber yer aldığı fotoğrafları da hesabından kaldıran ünlü isim ayrılık iddialarını gündeme getirmişti. Bununla da sınırlı kalmayan ünlü şarkıcı ayrıca köpekleri Pike için açtıkları Instagram hesabından da eşinin soyadını ve resimlerini kaldırmıştı. Tüm bunlarla beraber ikili ayrılık hakkında gelen soruları da yanıtsız bırakmayı tercih etmiş ve konu hakkında hiçbir açıklama yapılmamıştı. Söz konusu değişiklikler sonrasında gelen yorumlara daha fazla dayanamayan ikili sonunda gerçeği de açıkladı. Rıza Esendemir katıldığı bir televizyon programında akıllara geldiği gibi boşanma kararı aldıklarını açıkladı. Alınan bu karar sonrasında ikilinin ne zaman ayrılacağı ve ayrılmanın nedeni de merak konusu oldu.

İrem Derici Ve Rıza Esendemir Hakkındaki İddialar Doğrulandı
4.5 (89.11%) 415 votes

Bir önceki yazımız olan Seval Akbaba Destek Mesajları İçin Instagram’dan Teşekkür Etti başlıklı makalemizde Instagram gündem, Instagram ünlüler ve Seval Akbaba hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Ramazan Kadirov Instagram Hesabı Adresi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir