Instagram ünlüler

İrem Derici’den Annesine Teşekkür Paylaşımı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

İlk kez “O Ses Türkiye” yarışmasıyla adını duyuran İrem Derici kısa süre içerisinde yaptığı hit şarkılarla beraber ünlülerin dünyasına hızlı bir giriş yapmıştı. Ardı ardına gelen hit şarkılarla adından sıkça söz ettiren ünlü isim sosyal medya hesaplarından da büyük oranda ilgi görmeye başladı. Özellikle Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla ciddi bir takipçi kitlesine hitap etmeye başlayan ünlü ismin son paylaşımı da sosyal medyada gündem oldu. Zira ünlü ismin yaptığı son paylaşım doğum günü ile alakalı oldu.

Doğum gününün olması sebebiyle çocukluk fotoğraflarını kolaj haline getiren ver ardından Instagram hesabından paylaşan ünlü isim ayrıca resmine eklediği açıklamayla beraber annesine teşekkür etti. Ünlü isim açıklamasında “21.03.1987, iyi ki doğurdun bu mendaburu be poncik annem @jaleediz❤️ Ben hep bebeklik fotoğraflarıma baktığımda ağlarım. Çünkü büyümek, yaşlanmak, yaş almak … Çok saçma! 29 oldum dakikalar önce ama akıl yaşım reşit bile olmadı daha ? Memnunum ben saftirik olmaktan, memnunum içimde 7/24 tetikte bir’ ergenin olmasından, gereğinden fazla iyi düşünmekten, 2 alıyorsam 5 vermekten. Çünkü bugüne kadar hiç zararını görmedim. Bana mutlu yıllar, huzurlu yaşlar, bana iyi geceler… Çok teşekkür ederim daha şimdiden başlayan birbirinden ciğerden kutlamalarınız için!” ifadelerine yer verdi. Ünlü ismin bu paylaşımı ise büyük beğeni topladı.

 

İrem Derici’den Annesine Teşekkür Paylaşımı
4.5 (89.7%) 369 votes

Bir önceki yazımız olan Amazon’da Selfie İle Ödeme Dönemi Başlıyor başlıklı makalemizde Amazon, Amazon’da Selfie ve Instagram selfie akımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Facebook Hesap Çalma Nasıl Engellenir?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir