Instagram ünlü isimler

İrem Derici’den Dövme Paylaşımı

Kısa sürede yaptığı şarkılar ile büyük bir üne kavuşan İrem Derici, ünlü olduktan sonra yine kısa bir süre içerisinde aşkı da bulmuş ve mutlu bir evlilik gerçekleştirmişti. Oldukça mutlu oldukları gözlenen ve her fırsatta bunu dile getirmekten çekinmeyen İrem Dereci ve eşi Rıza Esendemir sürekli birlikte görüntülenmeye de başladı. Çift bu kez ise bir dövmecide görüntülendi. Rıza Esendemir’e dövme yaptırmak için geldikleri dövmecide kameraları görünce şaşıran çift mini bir sohbetin ardından tekrar dövmeye devam etmek için içeri girdi.

Oldukça acı çektiğini söyleyen Rıza Esendemir’in bu hallerini İrem Derici ise fotoğraflayıp Instagram hesabına yükledi. Instagram hesabına fotoğrafları yüklerken “Bayılacak az sonra” notunu da eklemeyi unutmayan İrem Derici konuya esprili bir yaklaşım yapmış oldu. Boynuna bir dövme yaptıran Rıza Esendemir ise dövmenin bitmiş halini kendi hesabından paylaştı. Mutlu çiftin bu görüntülerini paylaşımlarla gören takipçileri ve İrem Derici’nin hayranları ise ünlü çifte bu mutluluklarının devam etmesi için mesajlar gönderdi. Gelen bu yorumlara ise İrem Derici teşekkür ederek karşılık verdi. Bununla birlikte İrem Derici ve Rıza Esendemir her fırsatta mutluluklarını gösteren fotoğraflar paylaşmaya da devam ediyorlar. Çiftin Instagram hesaplarından bu fotoğrafları görmek mümkün.

İrem Derici’den Dövme Paylaşımı
4.1 (81.33%) 15 votes

Bir önceki yazımız olan Merve Büyüksaraç’ın İddianamesi Hazırlandı başlıklı makalemizde Instagram davası, Instagram ünlüler ve Merve Büyüksaraç hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Meltem Cumbul’a Instagram Paylaşımlı Doğum Günü Kutlaması
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

İrem Derici’den Dövme Paylaşımı” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir