İş Bankası

İş Bankası

Türkiye’nin en popüler bankalarından olan İş Bankası ile alakalı en çok sorulan soruların başında gelen İş Bankası Çalışma Saatleri konulu makalemiz ile karşınızdayız. Siz de bu makalede size belirteceğimiz saat aralıklarında size en yakın İş bankası şubesini ziyaret ederek, her türlü bankacılık işleminizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Mesai saatleri dışında ise, internet bankacılığı ve mobil bankacılıktan faydalanmanız mümkün. İş Bankası’nın oldukça gelişmiş olan internet bankacılığı ve mobil uygulamaları sayesinde, neredeyse tüm işlemleri internet üzerinden çevrimiçi olarak halledebilmeniz mümkün.

Dilerseniz lafı uzatmadan sizler ile İş Bankası çalışma saatlerini paylaşalım. İş bankası çalışma saatleri nedir? İş Bankası kaçta açılıyor ve kaçta kapanıyor? İş Bankası mesai saatleri nedir?

İş Bankası Çalışma Saatleri

İş bankası çalışma saatleri yurt genelinde aynıdır. İş bankası şubeleri saat 09:00 da açılır ve 17:30’da kapanır. Diğer tüm bankalarında bulunduğu gibi öğle tatili uygulaması da bulunmaktadır. İş Bankası şubeleri saat 12:30 ile 13:30 arasında öğle tatiline girmektedir. İş Bankası şubeleri, Cumartesi ve Pazar günleri ise hizmet vermemektedir. Bunlar dışında tüm resmi tatil ve bayramlarda da yine İş Bankası şubeleri kapalı olmaktadır. Dilerseniz İş Bankası çalışma saatlerini hemen sizler ile paylaşalım.

  • Pazartesi – 09:00 – 17:30 (12:30 ile 13:30 saatleri arasında öğle tatili bulunmaktadır.)
  • Salı – 09:00 – 17:30 (12:30 ile 13:30 saatleri arasında öğle tatili bulunmaktadır.)
  • Çarşamba – 09:00 – 17:30 (12:30 ile 13:30 saatleri arasında öğle tatili bulunmaktadır.)
  • Perşembe – 09:00 – 17:30 (12:30 ile 13:30 saatleri arasında öğle tatili bulunmaktadır.)
  • Cuma – 09:00 – 17:30 (12:30 ile 13:30 saatleri arasında öğle tatili bulunmaktadır.)
  • Cumartesi – Kapalı
  • Pazar –  Kapalı
iş bankası çalışma saatleri

Eğer İş Bankası şubelerinde halletmeniz gereken bir işlem var ise, bu saat aralıklarında İş Bankası şubelerini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Mesai saatleri dışında da çoğu işleminizi mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden halledebileceğinizi tekrar ve tekrar belirtmek isteriz.(Vikipedi)

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Adliye Çalışma Saatleri

İş Bankası İletişim

Eğer İş Bankası ve hizmetleri hakkında İş Bankası müşteri hizmetleri numarası üzerinden bilgi almak istiyor iseniz, size aşağıda belirtmiş olduğumuz iletişim numarasını aramanız yeterlidir.

0850 724 0724

Sektörlerde çalışma saatleri hakkında ki tüm güncel bilgilere instatakipci.com Çalışma Saatleri bloglarından ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Ne Demektir?

İş Bankası, Türkiye’de finans sektöründe hizmet vermekte olan bankalar arasında ki en eski bankalardan birisidir. Belli bir bölümü vakıflara ait olan özel bir bankadır.

İş Bankası Ne Zaman Kurulmuştur?

Türkiye İş Bankası, Türkiye Cumhuriyetinin kurulmasının ardından ekonomik iyileşmeler yapmak ve dışa bağımlılığı azaltmak adına Mustafa Kemal Atatürkün talimatları ile 26 Ağustos 1924 yılında kurulmuştur.

İş Bankası Hafta Sonu Açık Mı?

İş bankası yalnızca hafta içi mesai saatlerinde hizmet sunmaktadır. Hafta sonları kapalıdır. Ancak gelişen teknoloji sayesinde ortaya çıkan yenilikler vasıtasıyla kısmi olarak hafta sonu bankacılık işlemleri yapmak mümkün olmuştur. Atm ve Mobil Bankacılık kullanarak hafta sonu bazı işlemler yapılabilir.

Çalışma Saatleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir