İş İlanları Instagram Hesaplarından Paylaşılmaya Başlandı

İş İlanları Instagram platformunun yüksek kitlesinde kullanıcıları iş sahibi yapıyor. Sadece aktif kullanıcı sayılarına bakmamız kullanım miktarı hakkında net bir bilgi edinmemiz açısından oldukça yeterli olabiliyor. Bu bağlamda Instagram’ın güzünün fazla olması birçok alanda da Instagram’dan yararlanılmasını sağlıyor. Özellikle her eve internetin girdiğini düşünürsek bu durum oldukça ilginç sonuçlar doğurabiliyor. Kimi zaman firmaların reklamları için kullandıkları kimi zaman yeni bir haberin yayılması için kullanılan Instagram son günlerde bu alanda yeni bir atılıma daha imza attı.

Söz konusu bu yeni atılım ise Instagram’ın iş alanları üzerindeki etkisini net bir şekilde ortaya koyuyor. Birkaç kişinin bir araya gelerek oluşturdukları bu yeni atılımda özel oluşturulmuş bir Instagram sayfası kullanılıyor. Kullanılan bu sayfaya ise genellikle iş ilanları ekleniyor. İş hakkında detaylar ve çalışma koşullarının bulunduğu ilanlara bir de irtibat numaraları eklenince tam olarak bir iş bulma ortamı oluşturulmuş oluyor. Henüz hazırlık aşamasında olan uygulama ile genelde sanal alemde yapılabilecek iş ilanları kullanılacağı belirtilirken gördüğü ilgiye göre gerçek zamanlı iş ilanlarının da burada yayınlanacağı belirtiliyor. Çok daha fazla kişiye çok daha fazla iş imkanı sunacak olan bu yöntemin ne zaman kullanıma açılacağı ise merak konusu. Zira henüz bu konuda net bir açıklama yok. Ama çalışmaların çok da zaman almayacağı da yetkililer tarafından verilen bilgilerde yer alıyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/tek-fotograf

İş İlanları Instagram Hesaplarından Paylaşılmaya Başlandı
4.4 (88.77%) 301 votes

Bir önceki yazımız olan Sarah Stage Doğum Sonrası Fotoğrafları İle Dikkat Çekmeye Başladı başlıklı makalemizde Instagram fenomenleri, Instagram ünlüler ve Sarah Stage hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Reklam Linki Dönemi Başladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

İş İlanları Instagram Hesaplarından Paylaşılmaya Başlandı” üzerine 2 düşünce

 1. Kemal Sertekin

  Sistem ne zaman açılır? Takip yapsak yayınlarmısınız? instagram üzerinden nereyi takip etmem gerekiyor?

  Cevapla
  1. Insta Takipçi

   Şimdilik sitemizi takip etmeniz yeterli biz tüm güncellemeleri tüm dünya ile aynı anda sizlere iletiyoruz.

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir