Instagram hesapları

Işid Paylaştığı Fotoğraflar Şok Etti

Ortadoğu bölgesinde meydana gelen iç karışıklıklardan sonra yeni bir örgüt ortaya çıkan Işid paylaştığı fotoğraflar şok etkisi yaratıyor. Işid olarak adlandırılan hain terör örgütü kısa süre içerisinde genişledi ve Irak’ın birçok bölgesini işgal etti. Bununla beraber Suriye’den de birçok bölgeyi alan Işid’in ilerleyişine karşı ise oluşturulan birleşik güçler savaşmaya başladı. Söz konusu savaş tüm hızı ile sürerken terör örgütünün bu gücü nereden aldığı ise sürekli merak ediliyor. Ortaya atılan iddialara göre Işid en çok militanı sosyal medya aracılığı ile elde ediyor. Sosyal medya üzerinden bulunan kişiler Işid’e katılıyor ve bu ilerleyiş durdurulamıyor. Sosyal medya üzerinden aktif bir şekilde kullanım yapan örgüt ne yazık ki sosyal medya üzerinden de durdurulamıyor.

Işid Paylaştığı Fotoğraflar İle Kirli Yüzünü Gösteriyor

Son yapılan paylaşımda bunun en büyük kanıtı. Işid bu kez birleşik kuvvetlerin uçağını düşürdüğünü iddia etti. Söz konusu iddiaya göre düşen uçaktan son anda atlayan pilot ise yakalandı. Yakalanan pilot eşir alırken fotoğraflandı. Işid paylaştığı fotoğraflar kullanıclar tarafından büyük tepki çekti. Pilotu esir aldıktan sonra öldürecekleri düşünüler örgüte gelen tüm tepkilere rağmen sosyal medyada da durdurulamaması ve sürekli yeni bir hesapla ortaya çıkması gündem yaratmaya yetti. İlerleyen günlerde nasıl bir karar alınıp Işid’in bu paylaşımlarına son verileceği ise şimdiden merak konusu.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/turk-bot

Işid Paylaştığı Fotoğraflar Şok Etti
4.5 (90.43%) 349 votes

Bir önceki yazımız olan Eda Taşpınar Instagram Paylaşımı İle Şaşırttı başlıklı makalemizde Eda Taşpınar, Eda Taşpınar Instagram ve Instagram ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Kara Para Aşk Dizisinin Vurulma Sahneleri Sosyal Medyayı Salladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir