Işıl Reçber Instagram Takipçisiyle Tartıştı

Işıl Reçber Instagram Takipçisiyle Tartıştı

Rüştü Reçber’in en az kendisi kadar ünlü olan eşi Işıl Reçber Instagram hesabından takipçi ile tartışmaya girdi ve en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelmeye başladı. Her ne kadar yaptığı reklamların fazlalığından takipçi kaybetmiş olsa da ünlü ismi Instagram fenomenleri arasında göstermemiz mümkün. Hal böyle olunca ünlü ismin yaptığı paylaşımlara da ilgi zaman zaman oldukça artabiliyor. Işıl Reçber’in son yaptığı paylaşıma gelen yorumlarda bu durumun en büyük kanıtı. Zira son paylaşımında ünlü ismin eşi bir telefon uygulaması kullanarak gözlerini değiştirip resmi Instagram hesabından paylaştı. Oldukça ilginç bulunan paylaşıma ise takipçilerinden birçok yorum yapıldı. Gelen bu yorumlardan biri ise ünlü ismi kızdırmaya yetti.

Söz konusu paylaşıma takipçisi “İnsanın işi gücü olmayınca kendisiyle uğraşıyor tabii” yorumunu yaptı. Söz konusu yorumu gören Işıl Reçber ise hemen paylaşımın altına kendi yorumunu ekledi. Işıl Reçber ise yorumunda “Hanımlar emin olun benim sizden daha çok işim gücüm var.  En azından bunun kanıtı şu; sizler gibi tanımadığım insanların sayfalarında hasetlikle masal yazamıyorum. Altı dolu konuşun, boş değil.” İfadelerine yer verdi. Söz konusu yorumdan sonra Işıl Reçber’e takipçisinden her hangi bir cevap gelmedi. Zira daha öncede bu şekilde takipçileriyle tartışma yaşayan Işıl Reçber’in bu nedenle birçok kez eleştiri mesajı aldığı da biliniyor.

Instagram artık birçok firmanın reklam için tercih ettiği bir platform. Instagram’ın masrafsız bir şekilde reklam imkanı sunması bunun yanında 400 milyonu aşkın kullanıcıya rahatlıkla ulaştırabilecek bir platform olması firmaların ve daha birçok kuruluşun Instagram’ı reklam amaçlı olarak tercih etmesinin en büyük nedeni. Tüm bu reklam çalışmaları için ise genel olarak iki yöntem kullanılıyor. Bu yöntemlerden bir tanesi direk olarak Instagram sayfalarına reklam vermek. Bunun dışında bir diğer yöntem ise Instagram üzerinden fenomen olan veya ilgi çeken kullanıcıların hesaplarını kullanarak reklam yapmak ki en çok tercih edilen yöntemlerden biri de bu.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

Işıl Reçber Instagram Hesabı Reklamı ve Olay Tartışması

Bu şekilde markaların reklamını yapan kullanıcıların biri ise Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber. Instagram hesabı üzerinden oldukça ünlü markaların reklamlarını yapan Işıl Reçber’in şuan için 245 bin takipçisi bulunuyor. Bununla beraber ünlü ismin yakın zamanda bu nedenle takipçi kaybettiği haberleri de gündeme gelmeye başladı. Zira bunun nedeni olarak ise Işıl Reçber’in çok fazla reklam yapması gösteriliyor. Hemen her paylaşımında farklı markaların ürünlerinin reklamını yapan ünlü isim bu yönüyle artık takipçilerinden tepki çekmeye başladı. Son yaptığı paylaşımda da bir diyet çayı için reklam yapan Işıl Reçber birçok eleştiri yorumu aldı. Işıl Reçber ise ne bu konuda ortaya atılan iddialara cevap verdi ne de paylaşımlarına ara verdi. Hali hazırda reklam paylaşımlarına devam eden ünlü ismin bundan sonra nasıl bir yol izler merak konusu.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme Nasıl Yapılır 2019

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
4.5
474

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir