Instagram gündem

Işıl Reçber’e Takipçilerinden Reklam Tepkisi

Instagram artık birçok firmanın reklam için tercih ettiği bir platform. Instagram’ın masrafsız bir şekilde reklam imkanı sunması bunun yanında 400 milyonu aşkın kullanıcıya rahatlıkla ulaştırabilecek bir platform olması firmaların ve daha birçok kuruluşun Instagram’ı reklam amaçlı olarak tercih etmesinin en büyük nedeni. Tüm bu reklam çalışmaları için ise genel olarak iki yöntem kullanılıyor. Bu yöntemlerden bir tanesi direk olarak Instagram sayfalarına reklam vermek. Bunun dışında bir diğer yöntem ise Instagram üzerinden fenomen olan veya ilgi çeken kullanıcıların hesaplarını kullanarak reklam yapmak ki en çok tercih edilen yöntemlerden biri de bu.

Bu şekilde markaların reklamını yapan kullanıcıların biri ise Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber. Instagram hesabı üzerinden oldukça ünlü markaların reklamlarını yapan Işıl Reçber’in şuan için 245 bin takipçisi bulunuyor. Bununla beraber ünlü ismin yakın zamanda bu nedenle takipçi kaybettiği haberleri de gündeme gelmeye başladı. Zira bunun nedeni olarak ise Işıl Reçber’in çok fazla reklam yapması gösteriliyor. Hemen her paylaşımında farklı markaların ürünlerinin reklamını yapan ünlü isim bu yönüyle artık takipçilerinden tepki çekmeye başladı. Son yaptığı paylaşımda da bir diyet çayı için reklam yapan Işıl Reçber birçok eleştiri yorumu aldı. Işıl Reçber ise ne bu konuda ortaya atılan iddialara cevap verdi ne de paylaşımlarına ara verdi. Hali hazırda reklam paylaşımlarına devam eden ünlü ismin bundan sonra nasıl bir yol izler merak konusu.

Işıl Reçber’e Takipçilerinden Reklam Tepkisi
4.3 (85.56%) 36 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram’dan Bir Yenilik Haberi Daha Geldi başlıklı makalemizde instagram, Instagram güncelleme ve Instagram video hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagramda yanlışlıkla istek göndermek Nelere Yol Açar?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir