İski Çalışma Saatleri

İski Çalışma Saatleri

İstanbul’un su hizmetlerini gerçekleştiren İski kurumu, vatandaşların gün içerisinde en fazla müracaat ettikleri kurumlar arasında bulunuyor. İski kurumu vasıtasıyla birçok vatandaş su hizmetleri alıyor. Su faturası ödeme, su faturası sorgulama ve fatura bilgilerini güncelleme gibi pek çok hizmeti İski kurumu üzerinden gerçekleştiriyorlar. Bu nedenle vatandaşlar tarafından iski çalışma saatleri büyük önem arz ediyor. İski mesai saatleri aralığında işlemlerini gerçekleştiremeyen vatandaşların fatura işlemlerinde aksama yaşanabiliyor. Bunun yanı sıra su hizmetleri sırasında yaşanan sorunların giderilmesi veya iski hizmetleri konusunda bilgi alabilmeleri için vatandaşlara iski müşteri hizmetleri de sunuluyor. İski iletişim hatları üzerinden faturalarında yaşadıkları sıkıntılar veya alacakları hizmetler hakkında bilgi alabiliyorlar. Bu yazımızda sizlere iski tel numarası, iski müşteri hizmetleri ve iski çalışma saatleri hakkında detaylı bilgiler hazırladık.

İski Mesai Saatleri

İski çalışma saatleri içerisinde işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar iski kurumuna müracaat ediyorlar. İski çalışma saatleri dışında kurum hizmet vermediği için vatandaşların iski kurumundaki işlemlerini iski mesai saatleri içerisinde gerçekleştirmeleri gerekiyor. Bu saatler içerisinde işlemlerini gerçekleştirmeyen vatandaşların işlemlerinde aksama yaşanabiliyor. İski çalışma saatleri şu şekilde:

  • Sabah saat 08.30 ile öğlen saat 12.00 arasında hizmet sağlamaktadır.
  • Öğlen saat 12.00 ile 13.30 aralığında yemek molası verilmektedir.
  • Öğlen saat 13.30 ile akşam saat 16.30 aralığında hizmet sağlamaktadır.
  • İski cumartesi günleri için sabah saat 09.00 ile öğlen saat 13.00 arasında hizmet sağlamaktadır. (Vikipedi)
iski çalışma saatleri

İski Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları

İski kurumunda işlemlerini gerçekleştiren vatandaşlar kimi zaman sorunlar yaşayabiliyor. Veya almak istedikleri hizmetler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyebiliyorlar. Bu gibi durumlarda vatandaşlar iski müşteri hizmetleri hatları üzerinden iski telefon numaralarına bağlanarak şikâyet veya geri bildirimlerde bulunabiliyorlar. Su kesintisi veya su hatlarında meydana gelen arızaları anında bildirebilecekleri iski müşteri hizmetleri hatları sayesinde sorunlarına kolaylıkla çözüm getirebiliyorlar. İski müşteri hizmetleri hattına bağlanabilmek için 185 numarasını tuşlayabilirsiniz. Günün her saati kolaylıkla ulaşabileceğiniz iski müşteri hizmetleri vasıtasıyla kolaylıkla su hizmetlerinden yararlanabilir ve sorunlarınızı giderebilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Adliye Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri yazılarımız ile merak ettiğiniz firmaların çalışma saatlerine ve müşteri hizmetlerine kolayca ulaşın.

İSKİ Ne Demektir?

İSKİ, İstanbul oturan vatandaşlara Su ve Kanalizasyon işleri konusunda hizmet vermekte olan resmi bir kuruluştur. Kelime olarak İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi anlamına gelmektedir.

İSKİ Aboneliği Ne İşe Yarar?

İSKİ aboneliğine sahip olarak ev ve işyerlerinize su ve kanalizasyon hizmeti verilmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede tamamen güvenilir bir şekilde en hayati ihtiyaçlarınızdan biri olan su ihtiyacınızı karşılamış olursunuz.

İSKİ Ne Zaman Kuruldu?

İSKİ, 1981 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulmuş olan Belediyeye bağlı ve bağımsız bütçeli bir kuruluştur.

Çalışma Saatleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir