İşkur Çalışma Saatleri

İşkur Çalışma Saatleri

Eğer İşkur şubelerinde halletmeniz gereken bir işlem olduğunu düşünüyor iseniz, İşkur çalışma saatleri aralıklarında ilinizde bulunan İşkur şubelerinden birine giderek her türlü işleminizi çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu yazımızda ise tamamıyla sizin bu ihtiyacınızı düşünerek ilgili konuya yönelik bilgileri kaleme aldık. İşkur önemli bir konuda vatandaşlarına hizmet verdiği için en popüler ve gün içerisinde en çok kişinin ziyaret ettiği kurumların başında gelmektedir. Eğer siz de İşkur şubelerinden birini ziyaret etmeyi planlıyorsanız ve işkur mesai saatleri hakkında bilginiz yok ise, lütfen yazımızı okumaya sabırla devam ediniz.

Peki İşkur çalışma saatleri nedir? İşkur hangi saat aralıklarında vatandaşlarına hizmet veriyor? İşkur saat kaçta açılıyor ve İşkur saat kaçta kapanıyor? Dilerseniz lafı uzatmadan hemen konuya giriş yapalım. (Vikipedi)

işkur çalışma saatleri

Çalışma Saatleri

Aşağıda size belirtmiş olduğumuz saat aralıklarında İşkur şubelerini ziyaret ederek, iş bulma ile alakalı her türlü sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Hafta içi belirtilen saatlerde öğle tatili uygulamasını göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Eğer İşkur şubelerinden birini ziyaret etmeyi planlıyor iseniz, lütfen ziyaretinizi öğle tatili saatlerinden önce veya sonra yapmaya özen gösterin. Böylelikle en kısa sürede işlemlerinizi halletmiş olursunuz.

  • Pazartesi – 08:30 – 17:00 (12:30 ve 13:30 arası öğle tatili bulunmaktadır.)
  • Salı – 08:30 – 17:00 (12:30 ve 13:30 arası öğle tatili bulunmaktadır.)
  • Çarşamba – 08:30 – 17:00 (12:30 ve 13:30 arası öğle tatili bulunmaktadır.)
  • Perşembe – 08:30 – 17:00 (12:30 ve 13:30 arası öğle tatili bulunmaktadır.)
  • Cuma – 08:30 – 17:00 (12:30 ve 13:30 arası öğle tatili bulunmaktadır.)
  • Cumartesi – İşkur bir devlet dairesi olduğu için hafta sonu hizmet vermemektedir.
  • Pazar – İşkur bir devlet dairesi olduğu için hafta sonu hizmet vermemektedir.

2020 yılında güncel olarak İşkur çalışma saatleri tam olarak size yukarıda belirtmiş olduğumuz gibidir, İşkur şubelerinden birini ziyaret ederek iş bulma ile alakalı sorunlarınıza çözüm bulmak istiyor iseniz, bu saat aralıklarında İşkur şubelerinden her türlü işlemi halledebilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Adliye Çalışma Saatleri

İşkur Müşteri Hizmetleri

İşkur hakkında en fazla merak edilen detaylardan bir diğeri, İşkur iletişim numaraları olmaktadır. Eğer İşkur ve hizmetleri hakkında daha detaylı bilgilere ihtiyacınız var ise, aşağıda sizinle paylaşmış olduğumuz İşkur telefon numarasından işkur müşteri danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

444 75 87

Çalışma saatleri kategorimiz ile firmaların çalışma saatlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İşKur Nedir?

İşKur, Türkiyede ki istihdamı korumak, gerekli istihdamı sağlamak, iş arayan vatandaşlara yardımcı olmak ve gerekli yerlere yönlendirmek, iş arayan işyerlerine gereken iş gücünü sağlamak amacı ile faaliyet gösteren bir devlet kurumudur.

İşKur’a Nasıl Başvurulur?

İşKur’a başvurmak için ilk olarak herhangi bir işte çalışmıyor olmanız gerekmektedir. Daha sonra ülkenin her ilinde bulunan İşkur şubelerine gidip gerekli evraklar ile kaydınızı yaptırabilirsiniz. Ya da günümüz teknolojileri sayesinde internet üzerinden de başvuru yapmanız mümkündür.

İşsizlik Maaşı Nedir?

İşssizlik daha önceki dönemlerde belirli bir prim günü kadar sigortalı olarak çalışmış ve ödemeleri yapılmış olan kişilerin, işsizlikle karşılaştığı durumlarda belli bir periyod için alabilecekleri geçici maaşdır.

Çalışma Saatleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir