Instagram ünlüler

İvana Sert İddialı Bir Instagram Paylaşımına Daha İmza Attı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Bir süredir “Bu Tarz Benim” yarışmasının jüri üyeliğini yapan İvana Sert son dönemde iyiden iyiye adından söz ettirmeye başladı. Yapışık ikizler filmi ile oyunculuğa da el atmış olan İvana Sert filmde ki iddialı sahneleri ile de sürekli gündem de kalmayı başarmıştı. Filmde yer alan iddialı karelerle konuşulmaya başlayan İvana Sert daha bu kareler ile gündem de iken son yaptığı Instagram paylaşımları ile bir kez daha gündem oluşturmayı başardı.

Bu Tarz Benim yarışmasının eleme gecesi için hazırlanan İvana Sert söz konusu paylaşımlarda da bu süreçle ilgili fotoğraflar paylaştı. Her eleme gecesinde olduğu gibi bu hafta ki eleme gecesinde de dans gösterisi yapacağını belirten İvana Flamenko dansı için bir kostüm giydi. İddialı bir göğüs dekoltesi bulunan bir kostüm giyen İvana direk olarak dekoltesini çekerek Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Henüz program başlamadan 10 bin kişi tarafından beğenilen fotoğraf büyük ilgi gördü. Bununla birlikte olarak İvana Sert’in dekolteli paylaşımını beğenenler arasında Sabancı ailesinin varislerinden Hacı Sabancı da yer aldı. Özge Ulusoy ile sevgili oldukları bilinen Hacı Sabancı’nın neden bu tarz bir beğeni yaptığı ise merak konusu olmaya başladı. Bu konu hakkında ise ne Özge Ulusoy’dan ne de Hacı Sabancı’dan bir açıklama gelmedi.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-gercek

İvana Sert İddialı Bir Instagram Paylaşımına Daha İmza Attı
4.5 (90.29%) 274 votes

Bir önceki yazımız olan Demet Akalın Kızı İle İlgili Gelen Tepkilere Sert Çıktı başlıklı makalemizde Demet Akalın, Demet Akalın Instagram ve Demet Akalın Sert Çıktı hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Okan Karacan Baba Olduğunu Instagram Hesabından Duyurdu
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir