Instagram etkinlilker

Instagram İzmir Kampanyası İle Tanıtıldı

Instagram İzmir kampayası ile şehri tanıtmayı ve turist çekmeyi hedefliyor. Artık hemen her alanda kullanılan bir sosyal medya platformu haline geldi. 300 milyonu aşkın kişiye ulaşması ve en masrafsız reklam imkânına sahip olması Instagram’ın tercih edilmesinin en büyük nedeni. Öyle ki kültürel açıdan bile yapılan kampanyalarda Instagram ulaşılan kişi sayısı nedeniyle ilk tercih oluyor. Bu bağlamda son gelen haberde durumu en iyi şekilde özetlemeyi başarıyor. Söz konusu habere göre İzmir’in dünya çapında tanıtımı yapılacak. Yapılacak olan bu tanıtım Instagram üzerinden yürütülecek. Hem yurt dışı hem yurt içi yapılacak olan bu tanıtım içinse biraz ilginç bir yöntem kullanılacak.

Bu zamana kadar paylaşımlarıyla insanları etkileyen ve bir fenomen haline gelen kullanıcılar yani In stagram fenomenleri tanıtımı üstlenecek. Bunun için belirlenen 12 Instagram fenomeni özel bir organizasyonlar İzmir’e götürülecek. Yine özel hazırlanılmış bir organizasyonla Instagram fenomenlerine şehir turu yaptırılacak. Şehrin hemen her bölgesine düzenlenecek olan gezilerde fenomenler en çarpıcı fotoğraf kareleri elde etmeye çalışacak. 12 fenomenle beraber yürütülecek çalışma sonrasında özel oluşturulmuş Instagram sayfalarında resimler paylaşılacak. Sayfanın sürekli kontrolü sağlayan ekip ise resimlerin hemen her alanda yayılmasını sağlayacak. İlk defa denenen bu projenin nasıl sonuçlar vereceği şimdilik merak konusu. Ama açıklanan bilgilere göre İzmir’in turistik açıdan bu çalışmayla büyük bir yol alacağı söyleniyor. Çalışmanın nasıl sonuçlanacağı ve etkilerinin neler olacağı ise merak konusu.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/oto-yorum

Instagram İzmir Kampanyası İle Tanıtıldı
4.5 (89.63%) 457 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Reklam Süreleri 30 Saniye Oldu başlıklı makalemizde instagram reklam, instagram reklamları ve Instagram Reklamları 30 saniye oldu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Danimarkalı Siyasetçi Nikita Klaestrup Verdiği Pozlar İle Gündem Oldu
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir