Instagram ünlüler

İzzet Çapa’dan İstifa Paylaşımı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Hürriyetin en ünlü köşe yazarlarından biri olan İzzet Çapa hakkında geçtiğimiz günlerde ilginç iddialar ortaya atılmıştı. Ünlü ismin adının bir dizi olaya karıştığı iddia edilmişti. Hatta bu durum iddialarda sınırlı kalmamış ve ünlü gazeteci mafya bağlantılı olarak polis tarafından gözaltına alınmıştı. Şiddet olayları suçlamasıyla gözaltına alınan isim hakkında bu karar ise yazılı basından uzun süre gündem olmayı başarmıştı. Adının bu olayda duyulmasıyla beraber gündeme bomba gibi düşen İzzet Çapa ise yaşadığı olayla ilgili olarak her hangi bir açıklama yapmamıştı. Ünlü isim tüm bu süreçten sonra aldığı kararla da sosyal medyada gündem oldu.

Zira İzzet Çapa Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda uzun süredir çalıştığı Hürriyet gazetesinden istifa ettiğini açıkladı. Gazetenin kendisini yalnız bıraktığını düşünen ünlü isim bu süreç içerisinde sunduğu istifayı ise direk olarak kendi Instagram hesabından da paylaştı. Paylaşımını “Zor zamanlarında insan dostlarını yanında görmek istiyor. Herkesin yolu açık olsun! Dün  Hürriyet Gazetesi’ne istifamı sundum.” İfadelerini kullanarak yapan ünlü gazeteci istifasında kullandığı ifadelerle de gündem olmayı başardı. Takipçilerinden gelen yorumları ve bu konu hakkındaki soruları da yanıtsız bırakan İzzet Çapa’nın istifasının kabul görüp görmediği de merak konusu oldu. Zira bu konuda henüz bir açıklamada yapılmadı. Bununla beraber ünlü ismin başka bir gazetede yer alıp almayacağı konusunda da henüz bir bilgilendirme yapılmadı.

İzzet Çapa’dan İstifa Paylaşımı
4.5 (89.46%) 332 votes

Bir önceki yazımız olan Facebook Yeni Video Dönemine Başlıyor başlıklı makalemizde Facebook arama, Facebook video ve Facebook video arama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Hande Erçel’den Veda Paylaşımı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir