Instagram akımları

Japonya’da Çıkan Akım Dünyaya Yayılmaya Başladı

Instagram’da sıradan paylaşılan fotoğrafların yanında birçok sıra dışı paylaşımları da görmek mümkün. Hatta kimi zaman bu sıra dışı paylaşımların bir akım haline geldiği ve tabiri caizse bulaşıcı hastalık gibi yayıldığı da bir gerçek. İşte bu şekilde yayılan yeni bir akımda ortaya çıktı. Bu kez ise yeni Instagram akımının yayıldığı alan ne Avrupa ne de Amerika. Bu kez yeni bir akım Japonya’dan geldi. Söz konusu akımda ise oldukça ilginç paylaşımlar ile karşılaşmanız mümkün.

Yeni ortaya çıkan paylaşımlara göre Japon babalar kızlarının yanında zıplayarak poz veriyor. Kısa süre içerisinde ülkede tamamen yayılan ve binlerce kişi tarafından yapılmaya başlanan paylaşım ise yavaş yavaş Avrupa’ya da yetişmeye başladı. Zira birçok kullanıcının ki özellikle kız babaların bu şekilde bir anı bırakmak için söz konusu yeni akıma katılmaya başladığı da bir gerçek. Ülkemize de bu şekilde gelip gelmeyeceği merak edilen söz konusu akım için ise çok da iyi yorumlar yapıldığını söylemek mümkün değil. Bu konuda da sosyal medyada görüş ayrılıklarını söylemek lazım. Yeni akım bir selfie akımı kadar etkili hale gelir mi bilinmez ama bu ve bunun gibi akımlar Instagram var olduğu sürece devam edecek gibi gözüküyor. Zira 300 milyon kullanıcının bulunduğu ortamda yeni akımların ortaya çıkması da oldukça normal olarak değerlendirilebilir.

Japonya’da Çıkan Akım Dünyaya Yayılmaya Başladı
4.5 (89.04%) 385 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Bilinmeyen Yazılımlara İzin Verme başlıklı makalemizde Instagram Bilinmeyen Yazılımlar, Instagram güvenlik ve Instagram kullanımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram’da Yeni Bir Akım Daha Başladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir