Instagram fenomenleri

Jen Selter Sosyal Medyanın Diline Düştü

Son zamanların en çok takipçiye sahip olan isimlerinin arasında Jen Selter başta gelmeyi başarıyor. Bu durumun nedeni ise Jen Selter tarafından yapılan paylaşımların şekli. Her paylaşımında vücudunun hatlarını gözler önüne seren Jen Selter, ayrıca sporcu kimliği ile de büyük dikkat çekmeyi başarıyor. Gerek sahip olduğu kaslar gerekse de fit vücudu ile her zaman için beğeni toplamayı başaran Jen Selter son zamanlarda yaptığı paylaşımlar ile biraz daha fazla ilgi görmeye başladı.

Bunun nedeni ise Jen Selter’in son zamanda yaptığı paylaşımların çok daha ilginç olması. Bu bağlamda son yapılan paylaşım ise oldukça ilginç oldu. Kalçasına elma atılan Jen Selter kalçası ile elmaya vurarak hedeflenen yere attı. Bu anları video çeken fenomen isim Instagram üzerinden bu videoyu paylaşınca ise olanlar oldu. Jen Selter’in bu paylaşımlarını gören kullanıcılar fenomen isimin birkaç resmini toplayarak yeni bir video oluşturdu. Oluşturulan bu video ise sosyal medyaya bomba gibi düştü. Bir yandan Jen Selter ile alay geçmek bir yandan da oldukça dikkat çeken fiziğini gözler önüne sermek için oluşturulan bu video hakkında ise fenomen isim bir açıklama yapmadı. Kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından paylaşılan video daha uzun süre konuşulmaya devam edecek gibi.

Jen Selter Sosyal Medyanın Diline Düştü
4.4 (87.97%) 148 votes

Bir önceki yazımız olan Parma Küme Düşürüldü Sosyal Medya Yıkıldı başlıklı makalemizde parma, Parma İflas etti ve Parma Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Anastasia Volochkova Bu Kez Instagram Paylaşımları İle Gündemde
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir