Keremcem evlendi

Jet Nikâhın Nedeni Bu Mu?

Birkaç hafta önce magazin basını alelacele Paris’te yapılan nikâh ile sarsılmıştı. Hem şarkıcı hem oyuncu olan Keremcem sürpriz bir şekilde nikâh masasına oturmuş ve sadece yakın arkadaşlarının katıldığı bir düğünde Seda Güven ile evlenmişti. İkilinin neden bu kadar acele ettikleri ve nikâhlarından neden kimsenin haberi olmadığı ise merak konusu olmuş ve kafaları karıştırmıştı. Bununla birlikte nikâhın nedeni hakkında farklı iddialar ortay atılmaya başlandı.

Son gelen iddia ise oldukça çarpıcı gözüküyor. İddiaya göre Keremcem’in eşi Seda Güven Instagram hesabından doğum eğitimi ile ilgili bir cd paylaştı. Bu paylaşımın ardından ise akıllara hemen Seda Güven hamile mi soruları gelmeye başladı. Birçok takipçi ise ani evliliğin sebebinin bu olduğunu savundu. Konu ile ilgili olarak ise henüz bir açıklama yapılmadı. İddialar gerçek mi şuan için kesin değil.

Jet Nikâhın Nedeni Bu Mu?
4.3 (86.15%) 26 votes

Bir önceki yazımız olan Sinem Kobal İddiaları Instagram’dan Yalanladı başlıklı makalemizde Instagram açıklamaları, Instagram ünlüler ve Sinem Kobal hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Yeni Güncellemeler Sonrasında Instagram Kayıt Yapma
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir