Joey Dorsey Instagram

Joey Dorsey Galatasaray’a Veda Etti

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Galatasaray son dönemde zor günler geçirmeye başladı. UEFA tarafından mali sorunlar nedeniyle disipline sevk edilen kulüp yeni cezalar almaya hazırlanırken bir andan da mali krizi çözebilmek için yeni yöntemler bulmaya çalışıyor. Son olarak taraftardan destek isteyen takım “tek bilek tek yürek” kampanyası kapsamında taraftardan destek istemişti. Futbol takımının yanı sıra diğer branşlarda da büyük bir mücadele veren takımın bir diğer dikkat çeken noktası ise erkek basketbol takımı oldu. Basketbol liginde iyi bir gidişatı olan takımın sorunları ise biraz daha farklı.

Zira sorunun takımda değil de bireysel isimlerde olduğu biliniyor. Bu konuda en büyük tartışma yaratan basketbolcularından biri de Joey Dorsey. NBA’de oynarken sarı kırmızılı takıma transfer edilen başarılı sporcu kısa süre önce yaptığı açıklamalarla takımı karıştırmıştı. Instagram hesabından açıklama yapan isim yönetimin kendisini domur gribi olmasına rağmen çalıştırdığını belirten ifadeler kullanmış ve yönetimi açık bir şekilde suçlamıştı. Bu Instagram paylaşımından beridir taraftar ve yönetimle bir türlü yıldızı barışmayan başarılı basketbolcu sonunda beklendiği gibi takımdan da gönderildi. Barcelona’ya transfer olduğu açıklanan Joey Dorsey sosyal medyada da günün konularından biri oldu. Gidişi ve yaptığı paylaşımla ilgili bir açıklama yapmayan başarılı basketbolcunun bundan sonra yapacağı açıklama ise merak konusu oldu.

Joey Dorsey Galatasaray’a Veda Etti
4.5 (89.2%) 113 votes

Bir önceki yazımız olan Burak Yılmaz İlk Beijing Guoan Formasını Giydi başlıklı makalemizde Beijing Guoan, Burak Yılmaz ve Burak Yılmaz Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Günay Güvenç Taraftarını Kızdırdı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir