Alex Instagram

Josef de Souza İçin Alex Onayı

Ünlü futbolcu Josef de Souza renklerine bağlayan Fenerbahçe epey ses getirmeyi de başardı. Sezonun bitmesinin ardından Fenerbahçe kadrosunu zenginleştirme çalışmalarına başladı. Bu bağlamda Nani transferi ile uğraşan Fenerbahçeli yöneticiler, bu sırada bir transferi de gerçekleştirmeyi başardı. Taraftarlar ise yeni Brezilyalının şimdiden performansını merak etmeye başladı. Bu yönde özellikle eski Fenerbahçeli ve Brezilya’nın başarılı futbolcularından Alex’e mesajlar gönderildi. Sürekli Fenerbahçe hakkında paylaşımlar yapan Alex ise bu sorulara yine bir Instagram paylaşımı ile cevap verdi.

Söz konusu paylaşımında “Bir çok Türk bana Josef de Souza hakkında sorular soruyor; ‘İyi midir? Fener’de başarılı olur mu?’ Türkiye’de 8 buçuk sezon oynadım ve orada bir şey öğrendim. Brezilya’da oynanan futbol Türkiye’de oynanandan farklı. Brezilya’da çok başarılı olanlar Türkiye’de yapamadı ya da Brezilya’da başarılı olamayanlar Türkiye’de çok başarılı oldu. Eğer Souza imza atarsa bu formayla çok başarılı olsun ve Fener taraftarı da O’nun kulübe yardım etmesine yardımcı olsun isterim” ifadelerini kullanan ünlü isim bu açıklamaları ile transferin gayet başarılı olduğunu da ortaya koymuş oldu. Söz konusu paylaşımın ardından Josef’i daha da merak etmeye başlayan taraftarlar ise başarılı futbolcunun ilk maçını merakla beklemeye başlandı. Bununla birlikte özellikle Nani transferinin nasıl sonuçlanacağı da merak edilmeye başlandı. Bu konuda da henüz net bir açıklama yapılmadı.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/tek-fotograf

Josef de Souza İçin Alex Onayı
4.5 (89.78%) 454 votes

Bir önceki yazımız olan Japonya’da Çıkan Akım Dünyaya Yayılmaya Başladı başlıklı makalemizde Instagram akımları, Instagram yeni akım ve Japonya hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Tolga Zengin Instagram Hesabından Yürekleri Burkan Paylaşımı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir