Instagram ünlüler

Justin Bieber Instagram Paylaşımı : Özel Jet Aldı

Gerek Instagram gerekse de ünlü dünyasında büyük bir yeri olan ünlülerden biri de genç yıldız Justin Bieber Instagram paylaşımı dikkat çekti. Her ne kadar hareketleri ve topluma aykırı davranışları ile gündeme gelse de Justin Bieber’ın yine de oldukça fazla hayranı bulunuyor. Öyle ki ünlü isim Instagram’ın fenomenleri arasında yer alıyor. Sahte hesap operasyonundan sonra 3 milyon takipçisinin silinmesine rağmen hala milyonlarca kişi tarafından takip edilen fenomen isim son yaptığı Instagram paylaşımı ile de büyük bir şaşkınlık yarattı.

Şöhreti ile birlikte büyük birde servete sahip olan Justin Bieber servetini harcamaya da tüm hızıyla devam ediyor. Son yaptığı Instagram paylaşımı da bu yönde. Bu kez gençlerin fenomeni isim ne bir ev ne bir lüks araba ne de bir tekne satın aldı. Bu kez Justin Bieber özel yapım bir uçak satın aldı. Tamamı ahşap kaplama olan ve değeri 200 milyon dolar gibi rakamlara ulaşan jeti alan Justin Bieber ise bu durumu hemen takipçileri ile paylaştı. “Yeni yıla yeni bir jet…” şekilde bir de mesaj eklediği paylaşıma ise büyük tepkiler geldi. 30 yaş altın zenginlerinde ilk sırayı alan isme birçok kullanıcı gösteriş yaptığı gerekçesi ile eleştire yağdırdı. Bununla birlikte Justin Bieber’ın uçak almasını destekleyen ve herşeye rağmen destek vermeye devam eden takipçileri de yok değil. Özellikle ülkemizde de bulunan fan grupları bu takipçilerin başında geliyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/yorum/coklu-fotograf

Justin Bieber Instagram Paylaşımı : Özel Jet Aldı
4.5 (89.71%) 482 votes

Bir önceki yazımız olan Chelsea’nin Genç Yıldızından Tepki Çeken Paylaşım başlıklı makalemizde Instagram futbolcular, Instagram ünlüler ve Oscar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Kemal Doğulu Instagram Açıklaması İle Gündem Oldu
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir