Instagram ünlüler

Justin Timberlake İddiaları Yaptığı Paylaşımla Kanıtladı

Ünlü dünyasının aranan isimlerinden biri olan Justin Timberlake hakkında son günlerde birçok iddia ortaya atılmaya başlamıştı. Ortaya atılan bu iddialar ise hem Justin Timberlake’in eşi hakkında hem de kendisi hakkında idi. Söz konusu iddialara göre Justin Timberlake bebek hazırlığı yapıyor ve bunun için bir süre ortalarda gözükmüyordu. Bir diğer iddia ise bu durumun tam tersi yönünde. Söz konusu diğer iddia ise Justin Timberlake’in eşini aldattığı yönünde idi. Tüm bu iddialardan sıkılan ünlü yıldız sonunda tüm konuya açıklık getirdi.

7 milyona yakın takipçisinin bulunduğu Instagram hesabı üzerinden bir açıklama yapan başarılı isim açıklamasından çok yaptığı fotoğraf paylaşımı ile konuşuldu. Fotoğraf karesinde eşinin göbeğini öperken objektiflere yansıyan Justin Timberlake’in eşinin karnının da şişkin olduğu gözlemlendi. Bu durum birinci iddiayı tamamen kanıtlamış oldu. Justin Timberlake ve eşi böylece tüm takipçilerine ve hayranlarına bebek beklediklerinin müjdesini vermiş oldu. Böylelikle çift ayrılık dedikodularına da son noktayı koydu. Justin Timberlake’in milyonlarca takipçisi ise konu hakkında yapılan paylaşıma iyi dileklerini içeren birçok mesaj gönderdi. Gelen tüm bu mesajlardan sonra ise ünlü isim “Bebek dilekleri için herkese teşekkürler. Bu sene hayatım boyunca aldığım en güzel hediyeyi alacağım için sabırsızlanıyorum” ifadelerini kullandı.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/turk-bot

Justin Timberlake İddiaları Yaptığı Paylaşımla Kanıtladı
4.5 (89.19%) 111 votes

Bir önceki yazımız olan Pelin Öztekin Son Hali İle Şaşırttı başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Pelin Öztekin ve Pelin Öztekin Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Bilgisayardan Instagram Fotoğraf Paylaşımı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir