Instagram ünlüler

Kaleci Tolga Da Instagram Kullanıcısı Oldu

Instagram son açıklanan rakamlara bakılırsa tam 300 milyon aktif kullanıcıya sahip. Bu rakamla beraber Twitter’ın bile önüne geçen Instagram uzun bir vadede böyle devam ederse Facebook uygulamasını bile geride bırakacak gibi. Zira her geçen gün yeni bir kullanıcı Instagram’a üye olmakta. Her geçen gün aktif olarak üye sayısının artması da bu alanın popülerliğini oldukça arttırıyor. Instagram’ın iyice popüler hale gelmesi birçok ünlü ismin Instagram’a üye olmasına da olanak sağlıyor. İşte Instagram’a üye olan son isimlerden biri de Beşiktaş’ın başarılı kalecisi Tolga Zengin. Oynadığı futbolla göz dolduran Tolga Zengin de artık bir Instagram kullanıcısı.

Resmi olarak kendisine bir hesap açan Tolga’yı arkadaşları unutmadı. Antrenman sırasında tüm Beşiktaşlı futbolcular birleşerek bir resim çektirdi. Çekilen bu resim Tolga’nın ilk Instagram paylaşımı oldu. Büyük bir takipçi kitlesi oluşmaya başlayan Tolga Zengin şimdiden epey bir kullanıcıya hitap ediyor. İlerleyen zamanlarda çok daha yüksek oranlarda takipçiye ulaşacak olan isme övgü dolu mesajlarda gelmeye başladı. Bu arada sakatlıklarla boğuşan Veli Kavlak’ın söz konusu antrenmanda yer alması taraftarları sevindirdi. Böylelikle hafta sonu oynanacak olan lig maçına Veli Kavlak’ın yetişeceği kesinleşti.

Kaleci Tolga Da Instagram Kullanıcısı Oldu
4.4 (88.77%) 187 votes

Bir önceki yazımız olan Sprint’in Sunduğu NBA All-Star Oylaması Başladı başlıklı makalemizde Instagram oylaması, NBA ve NBA All-Star 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Facebook Artık Instagram Verilerini De Kullanmaya Başladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir