Kara Para Aşk Instagram

Kara Para Aşk Dizisinin Vurulma Sahneleri Sosyal Medyayı Salladı

Atv’nin sevilen dizisi “Kara Para Aşk” geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümü ile izleyicileri şok etmişti. Dizinin başrollerinden biri olan “Ömer” karakteri vurulmuş ve seyirciye büyük bir sürpriz yapılmıştı. Her ne kadar dizide bu olay büyük bir sükse yapacak olarak düşünülse de asıl sükse yapan olay  çok farklı oldu. Vurulma sahneleri için kullanılan efektler bu aşamada en büyük ilgiyi toplayan unsur oldu. Özellikle sosyal medya üzerinden kullanılan efektlerle büyük dalga geçildi.

Hem Instagram’da hem de Twitter’da birçok kullanıcı efektlerle ilgili paylaşımlar yaparken oldukça çocuksu bulunan efektler ile ilgili caps çılgınlığı da başladı. Dizi yetkilileri ve oyunculardan ise bu konu ile ilgili hiçbir açıklama gelmedi. Bununla birlikte başrolü üstlenen kişinin vurulmasının hiç konuşulmaması da büyük bir ilgi çekti. İki kurşun ile vurulan karakterin ölüp ölmeyeceği ise saklı tutuldu.

Kara Para Aşk Dizisinin Vurulma Sahneleri Sosyal Medyayı Salladı
4.1 (82%) 10 votes

Bir önceki yazımız olan Chelsea Handler Putin’e Instagram Üzerinden Meydan Okudu başlıklı makalemizde Chelsea Handler, Chelsea Handler Instagram ve Instagram paylaşımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Ronaldo Instagram Hesabı Adresi 2018
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir