Kayahan görüntülendi

Kayahan Uzun Bir Aradan Sonra İlk Kez Görüntülendi

Çağımızın vebası olarak bilinen ve tedavisi en zor hastalıklardan biri olan kanser,  teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin hala ölüm oranı oldukça yüksek bir hastalık. Özellikle son dönemde görülme sıklığı iyice artan kanserin hemen herkeste de görülebiliyor. İşte çağımızın vebası kansere yakalanan isimlerden birisi de yazdığı besteler ve söylediği şarkılar ile gönüllere taht kurmuş olan Kayahan. Yaklaşık bir yıl kadar önce hastaneye kontrole gittiği sırada hasta olduğunu öğrenen ve hemen tedaviye başlayan Kayahan tedavi süresince de hiçbir şekilde objektiflerin karşısına geçmemişti. Bir türlü ortaya çıkmayan ünlü isim tam akıllarda soru işaretleri oluşturmaya başlamıştı ki sonunda bir Instagram paylaşımı ile ortaya çıktı.

Hastalığının devam ettiği bilinen Kayahan söz konusu paylaşımda oldukça mutlu gözlendi. Kemoterapi tedavisi gören ünlü isim lüks bir marka araba alırken çektirdiği pozu Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Instagram üzerinden yapılan paylaşım Kayahan’ın hayranlarını sevince boğarken aynı zamanda ünlü sanatçının son durumunu da gözler önüne sermiş oldu. Hastalığı boyunca tedavi gören ünlü ismin bu süreçte saçlarının döküldüğü ve ünlü sanatçının bere takarak dolaştığı gözlerden kaçmadı. Yapılan paylaşımın ardından ise ünlü isme gerek ünlüler arasında gerekse de hayranları tarafından büyük destek geldi. Gelen destek mesajları ise Kayahan’a oldukça iyi moral oldu diyebiliriz.

Kayahan Uzun Bir Aradan Sonra İlk Kez Görüntülendi
4.5 (89.74%) 425 votes

Bir önceki yazımız olan Arda Turan Yaptığı Instagram Paylaşımı İle Övgü Topladı başlıklı makalemizde Arda Turan, Arda Turan Instagram ve Instagram futbolcular hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Dani Alves Yaptığı Paylaşım İçin Özür Diledi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir