Kemal Doğulu Instagram Açıklaması İle Gündem Oldu

Kemal Doğulu Instagram Açıklaması İle Gündem Oldu

instagram takipçi satın al instatakipci

Son dönemde adını moda programlarıyla duyurmaya başlayan Kemal Doğulu Instagram hesabından yaptığı paylaşım gündem oldu. Kemal Doğulu katıldığı moda programlarında jüri üyesi olarak tanınmış ve kısa süre içerisinde de bu şekilde büyük oranda üne kavuşmuştu. Son dönemin ne çok konuşulan isimlerinden biri olan Kemal Doğulu’nun moda programının jüri üyeliğinden ayrılmasının hemen ardından ise ünlü isim bir kaza haberi ile gündeme gelmişti. Kendi evinin merdivenlerinden düştüğü ve durumunun ciddi olduğu söylenen ünlü isim hemen hastaneye kaldırılmış ve tedavi altına alınmıştı.

Uzunca bir süre tedavisi devam eden ve kardeşi Kadir Doğulu’nun yaptığı paylaşımlarla durumu hakkında bilgi verilen ünlü isim geçtiğimiz günlerde ise hastaneden çıkmış fakat konu hakkında hiçbir açıklama yapmamıştı. Kemal Doğulu’nun konu hakkında yapacağı açıklama merakla beklenirken olaydan sonra ünlü isimden ilk açıklama geldi. Instagram hesabından bir paylaşım yapan ünlü isim paylaşımında “Neredeyse 2.5 ay oldu ben sağlığıma kavuştum ve buradayım yeniden. Dualarıyla destek olan herkese bin teşekkür. Allah beterinden saklasın. Sağlığınız yerinde aileniz yanınızda olsun gerisi vız gelir tırıs gider.” İfadelerini kullanarak durumu hakkında bilgi verdi. Ünlü ismin söz konusu paylaşımından sonra takipçilerinden de birçok mesaj ve geçmiş olsun mesajlarının gelmesi de dikkat çekti.

Kemal Doğulu Kaza Hakkında Bilgi Verdi

Geçtiğimiz hafta ünlü modacı Kemal Doğulu’nun başına talihsiz bir kaza gelmişti. Daha önce “İşte Benim Stilim” yarışmasında jüri üyeliği yapmasıyla gündeme gelen Kemal Doğulu’nun geçtiğimiz hafta evinin merdivenlerinden düştüğü belirlenmişti. Evinin merdivenlerinden düşen ve tam 1,5 saat sonra evinde hareketsiz hale bulunan ünlü isim yaşadığı bu kaza sonrasında ise acilen hastaneye kaldırılmıştı. Ünlü isim hastaneye kaldırılırken Kemal Doğulu’nun durumunun ağır olduğu da bildirilmişti.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

Kardeşi Kadir Doğulu tarafından yapılan açıklamayla beraber durumunun ciddiyetini koruduğu ve ünlü ismin çok kan kaybettiği için hayati tehlikesi olduğu belirtilmişti. Ünlü ismin kardeşi tarafından Instagram paylaşımıyla verilen bu haber sonrasında ünlü ismin sağlık durumuyla ilgili bir açıklama daha geldi. Kardeşi tarafından yapılan açıklamada “Güzel haberlerim var!! Kemal’in durumu iyi yönde değişti. Allah’a şükürler olsun. Dua etmeye devam edin lütfen. Hızla iyileşmesi için” ifadelerini kullanılarak Kemal Doğulu’nun durumunun iyiye gittiği Instagram hesabından yapılan paylaşımla duyurulmuştu. Söz konusu paylaşımdan sonra bir açıklamada Çağla Şikel’den geldi. Ünlü ismin kardeşini doğrulayan bir açıklama yayınlayan Çağla Şikel, söz konusu açıklamasında Pazar günü ünlü ismin yoğun bakımdan çıkarılacağını duyurdu. Söz konusu açıklamalardan sonra ünlü ismin ne zaman yaşadığı olayla ilgili açıklama yapacağı da merak konusu oldu.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/begeni

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Kemal Doğulu Instagram Açıklaması İle Gündem Oldu
4.5 (89.01%) 373 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir