Kenan Sofuoğlu

Kenan Sofuoğlu Acı Haber İle Sosyal Medyayı Yasa Boğdu

Abilerini motor kazasında kaybetmesine rağmen motor aşkı hiç bitmeyen ve sonunda milli motor yarışçımız Kenan Sofuoğlu her zaman verdiği şampiyonluk haberlerinden başka bir haber ile gündeme geldi. Bu kez başarılı sporcunun gündeme gelme sebebi ise oldukça acı bir olaya dayanıyor. Zira ünlü ismin henüz 4 aylık olan bebeği Hamza hayatını kaybetti. Bebeğinin ölüm haberini yine sosyal medyadan duyuran başarılı sporcu için birçok baş sağlığı mesajları yayınladı.

Ünlü motorcu daha öncede son dünya şampiyonasına katılmadan önce hastaneden Instagram paylaşımı yapmış ve beyin kanaması geçiren bebeği için dua istemişti. Ünlü ismin bu paylaşımı ise herkesi duygulandırmış ve büyük destek gelmişti. Milli motorcu oğlu için çıktığı yarışı da şampiyon olarak bitirmeyi başarmıştı. Sürekli olarak dua isteyen ve oğlunun iyiye gitmediği haberlerini veren başarılı isim son aldığı ölüm haberiyle beraber adeta yıkıldı. Kendi bebeğinin tabutunu kendi taşıyan ünlü sporcunun cenazede gözyaşlarına boğulması kameralara yansıdı. Henüz 4 aylık bebeğini toprağa veren ünlü isme yakınları ve çevresi destek olmaya çalıştı. Acılı baba için birçok takipçisi de sosyal medyadan mesaj yayınlamayı ihmal etmedi.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/video-goruntuleme/tek-video

Kenan Sofuoğlu Acı Haber İle Sosyal Medyayı Yasa Boğdu
4.5 (89.49%) 236 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Mavi Tik Uygulaması Detayları Neler? başlıklı makalemizde Instagram gündem, Instagram Mavi Tik Uygulaması ve Instagram mavi tık hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Saba Tümer Instagram Hesabı Adresi 2019
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir