Instagram ünlüler

Kendall Jenner Tepki Çeken Bir Instagram Paylaşımına İmza Attı

Yaptığı paylaşımlar iddialı fiziği ve aykırı davranışları ile Instagram fenomeni haline gelen Kim Kardashian’ın üvey kardeşi olan Kendall Jenner bu kez yaptığı Instagram paylaşımı ile üvey kardeşini geride bıraktı. Söz konusu paylaşımda yarı çıplak bir şekilde poz veren ve oldukça iddialı olduğu gözlenen Kendall Jenner sosyal medya üzerinden büyük bir teki de gördü. Ünlü ismin tepki görmesinin nedeni ise yarı çıplak poz vermesi değildi. Zira yarı çıplak poz vermeden önce Kendall Jenner ablası ve kardeşleri ile birlikte kilise ayinine gitti.
Kutsal günleri olarak kabul edilen Pazar gününde ayine giden tüm aile burada giydikleri şık kıyafetler ile büyük beğeni toplamışlardı. Zira kardeşlerin elbiselerinin birbirleri ile olan uyumu da gözlerden kaçmamış ve basında da yer bulmuştu. Bir örnek giyilen kardeşlerden ayrılan Kendall Jenner’ın akşam saatlerinde yarı çıplak bu şekilde bir poz vermesi ise tepkilerin nedeni. Bu şekilde bir poz verilmesi sosyal medyada Kendall Jenner dini ile gösteriş mi yapıyor sorularını da akla getirdi. Gelen tüm bu eleştirilere rağmen Kendall Jenner ise konu hakkında hiçbir açıklama yapmadı. Kardeşlerinden de tepki çekti mi ya da bu şekilde paylaşımlarına devam eder mi bilinmez ama Kendall Jenner daha uzun süre böylelikle gündem de kalacak gibi. Zira sürekli iddialı pozlar paylaşan ismin üvey kardeşi gibi Instagram’ın fenomeni haline çoktan geldi.

Kendall Jenner Tepki Çeken Bir Instagram Paylaşımına İmza Attı
4.5 (89.84%) 449 votes

Bir önceki yazımız olan Pierre Van Hooijdonk Saldırı İçin İlginç Açıklamalar Yaptı başlıklı makalemizde Fenerbahçe takım otobüsü, Instagram futbolcular ve Pierre Van Hooijdonk hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Yeni Moda Artık Selfie Bereleri
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir