Kim Kardashian Instagram Hesabından Bebeğinin İlk Fotoğrafını Paylaştı

Kim Kardashian Instagram Hesabından Bebeğinin İlk Fotoğrafını Paylaştı

instagram takipçi satın al instatakipci

Çalkantılı yaşantısı ile Kim Kardashian Instagram üzerinden yaptığı cesur paylaşımlarıyla sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerin başında geliyor. Sadece yaptığı cesur paylaşımlarıyla bile büyük oranda takipçi çeken ünlü isim hali hazırda Instagram’ın ilk üç listesinde yer almayı da başarıyor. Milyonlarca kişinin takip ettiği fenomen isim gördüğü bu ilgiye karşılık olarak ise sürekli paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Zaman zaman eleştiriler alsa da genel itibariyle Kim Kardashian’ın Instagram’ın aranan yüzlerinden biri olduğunu da söylemek mümkün.

Zira son dönemde geçirdiği hamilelik sürecinde bile sürekli yeni paylaşımlar yapması ünlü isim için de Instagram’ın hayatın vazgeçilmez yönlerinden biri olduğunu görebiliyoruz. Tüm bu görüşleri ise fenomen isim bir kez daha kanıtladı. Basından doğum yaptığı süreden beri sır gibi sakladığı bebeğinin fotoğraflarını ilk kez Instagram hesabından paylaştı. Bebeğinin yüzünü gösteren Kim Kardashian bu paylaşımlarla da yine büyük oranda beğeni kazanmayı başardı. Ayrıca paylaşımın yapıldığı tarihin kendisi için oldukça önemli olduğunu da vurgulayan fenomen isim babasının doğum gününde yaptığı bu paylaşım için “Bugün benim babanım doğum günü. Biliyorum bu dünyada hiçbir şeyi torunlarıyla tanışmaktan daha çok istemezdi. Bu yüzden Saint’in bu pozunu hepinizle paylaşmak istedim” ifadelerini de kullandı.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/twitter/takipci

Instagram’ın listelerinde ilk beş sırada yer alan ünlülerden biri olan Kim Kardashian belki de Instagram tarihinin en çok ilgi gören kullanıcılarından birisi. Zira ünlü ismin Instagram hesabına milyonlarca kullanıcının ilgi gösterdiği ortada. Sadece yaptığı cesur paylaşımlarla bile binlerce takipçi kazanan ismin en meşhur paylaşımları ise selfieleri. Genelde selfie çekimleriyle büyük ilgi gören ünlü isim geçtiğimiz aylarda benzeri bulunmayan bir uygulamaya da imza atmıştı. Söz konusu uygulamaya göre sanal dünyada fenomen olan selfie paylaşımları gerçek dünyaya aktarılmış ve  Kim Kardashian’ın selfie kitabı çıkarılmıştı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Hileleri Nelerdir Resimli Anlatım Nasıl Kullanılır?

Ünlü ismin bizzat çıkardığı kitap ise ilk zamanlar oldukça büyük ilgi gördü. Aralarından fenomen olan paylaşımlar ve yorumların yer aldığı kitabın içeriği ise özellikle  Kim Kardashian hayranları tarafından oldukça sevildi. Ünlü ismin bu girişimi sonucunda yapılan yorumlar çıkarılan kitabın rekor kıracağı yönündeydi. Beklenen rakamlara göre 1 milyon satış rakamını hedefleyen kitap ise tam bir hüsran oldu. Zira ünlü ismin kitabı sadece 30 bin civarında satış rakamı elde etti. Üstelik  Kim Kardashian’a tek şok satış rakamıyla da gelmedi. Bunun yanında ünlü ismin kitabına yapılan yorumlarda oldukça ilginç. Zira kitapta yer alan yazılar için neredeyse berbat yorumları yapıldı. Derecelendirmede sadece 2 yıldız alan kitabın böylece Avrupa pazarı için yapılan hazırlığı da durdurulmuş oldu. Başarısızlıkla sonuçlanan kitap çalışması için  Kim Kardashian ise her hangi bir açıklama yapma gereği duymadı.

Kim Kardashian Instagram paylaşımı ile takipçilerinin büyük beğenisini topladı. Instagram’ın kurulduğu andan itibaren birçok kullanıcısının olduğunu ve bu kullanıcılarında giderek arttığını söyleyebiliriz. Fakat ünlü isimlerde dahil olmak üzere tüm bu kullanıcılar içerisinde öyle bir isim var ki belki de Instagram tarihinde yaptığı paylaşımlarla en çok konuşulmuş olan isimlerden biri. Söz konusu bu isim birçok kullanıcının tahmin edebileceği gibi Instagram fenomeni Kim Kardashian’dan başkası değil. Instagram hesabını kullanıma açtığı andan itibaren yaptığı paylaşımlarla sosyal medyanın gündemine oturan ünlü isim kısa süre içerisinde farklı fiziği ve cesur paylaşımlarıyla Instagram’ın en ünlü fenomenlerinden biri haline gelmişti.

İkinci bebeğini kucağına aldığından bile Instagram paylaşımlarından vazgeçmeyen ünlü isim ilk defa selfie kitabı çıkaran kullanıcı olarak da tarihe geçmeyi başarmıştı. Fakat tüm bunlara rağmen Kim Kardashian’ın en çok merak edilen yönü geçmiş yani fenomen olmadan önceki haline ait olan fotoğraflarıydı. Bu yönde gelen ısrarlara dayanamayan ünlü isim ise sonunda ince haline ait birkaç fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Söz konusu paylaşımlarda 2007 yılına ait olan birkaç çekimden fotoğraf paylaşan Kim Kardashian bu kez gençlik fotoğraflarıyla sosyal medyayı salladı. Yine oldukça fazla ilgi çeken ismin bu resimlerine ise beğeni mesajları yağdı. Ünlü simin bu tür paylaşımlarına devam dip etmeyeceği ise merak konusu oldu.

Uzun süre önce yaptığı Instagram paylaşımları ile ikon haline gelen Kim Kardashian artık bir Instagram fenomeni. Yaptığı en küçük paylaşım bile kısa süre içerisinde binlerce kez beğeni alan ünlü isim bu alanda hala iddialı paylaşımlar yapmaya da devam ediyor. En son geçtiğimiz Ekim ayı sonunda kutlanan cadılar bayramı paylaşımları da Kim Kardashian’ın nasıl hala etkili paylaşımlar yaptığını kanıtlıyor. Amerika genelinde büyük bir coşku ile kutlanan ve başkan Obama’nın bile kutladığı cadılar bayramı için büyük özen verip hazırlanan Kim Kardashian oldukça etkili görüntüsü ile gözlerden kaçmadı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Engellediğim Kişiyi Tekrar Nasıl Bulabilirim? 2019

Kim Kardashian Instagram Hesabından Kostüm Resimlerini Paylaştı

İddiasından vazgeçmeden denediği kostümleri Instagram hesabından paylaşan ünlü yıldıza beğeni ise oldukça fazla idi. Özellikle denediği ve resimlediği kostümlerin stillerini oldukça beğenen takipçiler ünlü isme övgü dolu mesajlar yağdırdı. Bununla birlikte ünlü isimde sürekli olarak yeni bir kostümünü paylaştı. Gördüğü ilgiden oldukça memnun olan Kim Kardashian kısa süre içerisinde gerçek fenomen olduğunu da kanıtladı. Resimleri neredeyse 1 milyona yakın beğeni toplamayı başardı. Ünlü isim ise ilgi gösteren herkese teşekkür etti.

Tarzı, giyimi ve ilgi çeken fiziği ile kısa sürede ünlü olmayı başaran isimlerin başında Kim Kardashian geliyor. Aslında Kim Kardashian’ın bu ününü Instagram’a borçlu olduğunu da söylemek gerekiyor. Zira ünlü isim ilk olarak bu platformla tanınmış ve ardından yaptığı ilginç paylaşımlarla gündeme gelmişti. Öyle ki artık Instagram’ın en şok takip edilen kullanıcılarından biri haline gelen ünlü isim Instagram’da fenomen olunca gerçek hayatında da epey ilgi görmeye başlamıştı. Hatta bu konuda bir ilke imza atarak kendi çektiği selfieleri de bir kitap haline getiren ünlü isim geçtiğimiz aylarda kitabını da satışa sunmuştu.

Bu derece önemli bir Instagram kullanıcısı olan Kim Kardashian ilgi çekmek için hala elinden geleni de yapmaya devam ediyor. Zira bir süredir alışık olunduğu gibi açık paylaşımlar yapmaya ve hamile olduğu bilinen ünlü isim bu süreyi çok uzatmadı ve yine beklenen paylaşımlarından birini yaptı. Paylaşımında bir dergi çekimi için verdiği pozları kullanan ünlü isim çırılçıplak ve gümüş renginde bir sıvıya girmiş olan halini Instagram üzerinden paylaştı. Paylaşımın yapılması işle birlikte binlerce kullanıcı ünlü isme mesajlar yağdırmaya başladı. Bir kez daha fiziği ile dikkat çeken başarılı isim bu kez bir nebze olsun eleştirilerinde hedefi oldu. Ama buna rağmen ünlü isim herhangi bir geri adım atmadı. Bundan sonra Kim Kardashian’ın nasıl paylaşımlar yapacağı ise merak konusu.

Son günlerde hem Instagram fenomeni hem de basında fenomen haline gelen ünlü isim Kim Kardashian stil değişikliğine gitti. Uzun süredir fiziği ile gündeme gelen isim bu kez saç tercihi ile gündeme gelmeye başladı. Esmerlikten sıkılan ünlü isim artık sarışın olmaya kara verdi. Uzunca bir süredir bunun mücadelesini veren Kim Kardashian son verdiği pozlarda hiç de başarılı olmuş gibi durmuyor. Zira gerçek bir sarışın kadar etkili saçlar isteyen ünlü ismin defalarca saçını boyatması saçlarının oldukça yıpranmasına neden oldu. Objektiflere de yansıyan bu durum Kim Kardashian’ın tekrar saçlarını boyatmasına neden oldu.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram DM Kapatma Mesaj Gelmesini  Engelleme İstemiyorum 2019

Bir kez daha saçlarını bakıma sorduran ünlü isim bu anları Instagram hesabı üzerinden paylaşarak “Sarışın olmak başlı başına bir mesai istiyor” yorumunu yaptı. Kim Kardashian’ın bu paylaşımından sonra ise ünlü isme Instagram üzerinden mesaj yağdırıldı. Birçok takipçisi sarı saçların ona yakışmadığı yönünde mesaj atsa da azınlıkta olsa bir kısım hayranı ise böyle çok daha etkili bir görünüme kavuştuğu yönünde mesajlar attı. Kim Kardashian ise konu hakkında ve hakkında çıkan resimler ile ilgili daha detaylı bir açıklama yapmaktan kaçındı. Son kararı ne olacak ya da sarı saçlara kavuşmakta ısrarcı mı bilinmez ama Kim Kardashian’ın son görüntüsünün pek beğenilmediği de ortada. Zira bu yönde birçok mesaj gönderiliyor.

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Kim Kardashian Instagram Hesabından Bebeğinin İlk Fotoğrafını Paylaştı
4.5 (89.46%) 465 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir