Instagram fenomenleri

Kim Kardashian Bebeğinin İlk Fotoğrafını Instagram Hesabından Paylaştı

Gerek çalkantılı yaşantısı gerekse de Instagram üzerinden yaptığı cesur paylaşımlarıyla sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerin başında Kim Kardashian geliyor. Sadece yaptığı cesur paylaşımlarıyla bile büyük oranda takipçi çeken ünlü isim hali hazırda Instagram’ın ilk üç listesinde yer almayı da başarıyor. Milyonlarca kişinin takip ettiği fenomen isim gördüğü bu ilgiye karşılık olarak ise sürekli paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Zaman zaman eleştiriler alsa da genel itibariyle Kim Kardashian’ın Instagram’ın aranan yüzlerinden biri olduğunu da söylemek mümkün.

Zira son dönemde geçirdiği hamilelik sürecinde bile sürekli yeni paylaşımlar yapması ünlü isim için de Instagram’ın hayatın vazgeçilmez yönlerinden biri olduğunu görebiliyoruz. Tüm bu görüşleri ise fenomen isim bir kez daha kanıtladı. Basından doğum yaptığı süreden beri sır gibi sakladığı bebeğinin fotoğraflarını ilk kez Instagram hesabından paylaşarak bebeğinin yüzünü gösteren Kim Kardashian bu paylaşımlarla da yine büyük oranda beğeni kazanmayı başardı. Ayrıca paylaşımın yapıldığı tarihin kendisi için oldukça önemli olduğunu da vurgulayan fenomen isim babasının doğum gününde yaptığı bu paylaşım için “Bugün benim babanım doğum günü. Biliyorum bu dünyada hiçbir şeyi torunlarıyla tanışmaktan daha çok istemezdi. Bu yüzden Saint’in bu pozunu hepinizle paylaşmak istedim” ifadelerini de kullandı.

Kim Kardashian Bebeğinin İlk Fotoğrafını Instagram Hesabından Paylaştı
4.5 (89.46%) 465 votes

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Büyük Güncelleme Konusunda Yeni Detayları Verdi başlıklı makalemizde WhatsApp, WhatsApp güncelleme ve WhatsApp Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Dan Bilzerian İlginç Paylaşımıyla Dikkatleri Üzerine Çekti
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir