Instagram ünlüler

Kim Kardashian Beklediğini Alamadı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Instagram’ın listelerinde ilk beş sırada yer alan ünlülerden biri olan Kim Kardashian belki de Instagram tarihinin en çok ilgi gören kullanıcılarından birisi. Zira ünlü ismin Instagram hesabına milyonlarca kullanıcının ilgi gösterdiği ortada. Sadece yaptığı cesur paylaşımlarla bile binlerce takipçi kazanan ismin en meşhur paylaşımları ise selfieleri. Genelde selfie çekimleriyle büyük ilgi gören ünlü isim geçtiğimiz aylarda benzeri bulunmayan bir uygulamaya da imza atmıştı. Söz konusu uygulamaya göre sanal dünyada fenomen olan selfie paylaşımları gerçek dünyaya aktarılmış ve  Kim Kardashian’ın selfie kitabı çıkarılmıştı.

Ünlü ismin bizzat çıkardığı kitap ise ilk zamanlar oldukça büyük ilgi gördü. Aralarından fenomen olan paylaşımlar ve yorumların yer aldığı kitabın içeriği ise özellikle  Kim Kardashian hayranları tarafından oldukça sevildi. Ünlü ismin bu girişimi sonucunda yapılan yorumlar çıkarılan kitabın rekor kıracağı yönündeydi. Beklenen rakamlara göre 1 milyon satış rakamını hedefleyen kitap ise tam bir hüsran oldu. Zira ünlü ismin kitabı sadece 30 bin civarında satış rakamı elde etti. Üstelik  Kim Kardashian’a tek şok satış rakamıyla da gelmedi. Bunun yanında ünlü ismin kitabına yapılan yorumlarda oldukça ilginç. Zira kitapta yer alan yazılar için neredeyse berbat yorumları yapıldı. Derecelendirmede sadece 2 yıldız alan kitabın böylece Avrupa pazarı için yapılan hazırlığı da durdurulmuş oldu. Başarısızlıkla sonuçlanan kitap çalışması için  Kim Kardashian ise her hangi bir açıklama yapma gereği duymadı.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/facebook/5-yildiz-degerlendirme

Kim Kardashian Beklediğini Alamadı
4.5 (89.79%) 388 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Kullanıcı Rakamları başlıklı makalemizde instagram, Instagram haberleri ve Instagram Kullanıcı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram’dan Etiket Güncellemesi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir