Instagram ünlüler

Kim Kardashian Bir Kez Daha Sosyal Medyayı Salladı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 2 Dakika

Kim Kardashian Instagram

Instagram’ın kurulduğu andan itibaren birçok kullanıcısının olduğunu ve bu kullanıcılarında giderek arttığını söyleyebiliriz. Fakat ünlü isimlerde dahil olmak üzere tüm bu kullanıcılar içerisinde öyle bir isim var ki belki de Instagram tarihinde yaptığı paylaşımlarla en çok konuşulmuş olan isimlerden biri. Söz konusu bu isim birçok kullanıcının tahmin edebileceği gibi Instagram fenomeni Kim Kardashian’dan başkası değil. Instagram hesabını kullanıma açtığı andan itibaren yaptığı paylaşımlarla sosyal medyanın gündemine oturan ünlü isim kısa süre içerisinde farklı fiziği ve cesur paylaşımlarıyla Instagram’ın en ünlü fenomenlerinden biri haline gelmişti.

İkinci bebeğini kucağına aldığından bile Instagram paylaşımlarından vazgeçmeyen ünlü isim ilk defa selfie kitabı çıkaran kullanıcı olarak da tarihe geçmeyi başarmıştı. Fakat tüm bunlara rağmen Kim Kardashian’ın en çok merak edilen yönü geçmiş yani fenomen olmadan önceki haline ait olan fotoğraflarıydı. Bu yönde gelen ısrarlara dayanamayan ünlü isim ise sonunda ince haline ait birkaç fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Söz konusu paylaşımlarda 2007 yılına ait olan birkaç çekimden fotoğraf paylaşan Kim Kardashian bu kez gençlik fotoğraflarıyla sosyal medyayı salladı. Yine oldukça fazla ilgi çeken ismin bu resimlerine ise beğeni mesajları yağdı. Ünlü simin bu tür paylaşımlarına devam dip etmeyeceği ise merak konusu oldu.

Uzun süre önce yaptığı Instagram paylaşımları ile ikon haline gelen Kim Kardashian artık bir Instagram fenomeni. Yaptığı en küçük paylaşım bile kısa süre içerisinde binlerce kez beğeni alan ünlü isim bu alanda hala iddialı paylaşımlar yapmaya da devam ediyor. En son geçtiğimiz Ekim ayı sonunda kutlanan cadılar bayramı paylaşımları da Kim Kardashian’ın nasıl hala etkili paylaşımlar yaptığını kanıtlıyor. Amerika genelinde büyük bir coşku ile kutlanan ve başkan Obama’nın bile kutladığı cadılar bayramı için büyük özen verip hazırlanan Kim Kardashian oldukça etkili görüntüsü ile gözlerden kaçmadı.

Hazırlandıktan sonra ilginç kostümü ile resimler çektiren ünlü isim daha sonra bu resimleri Instagram hesabından takipçilerine sundu. İddiasından vazgeçmeden denediği kostümleri Instagram hesabından paylaşan ünlü yıldıza beğeni ise oldukça fazla idi. Özellikle denediği ve resimlediği kostümlerin stillerini oldukça beğenen takipçiler ünlü isme övgü dolu mesajlar yağdırdı. Bununla birlikte ünlü isimde sürekli olarak yeni bir kostümünü paylaştı. Gördüğü ilgiden oldukça memnun olan Kim Kardashian kısa süre içerisinde gerçek fenomen olduğunu da kanıtladı. Resimleri neredeyse 1 milyona yakın beğeni toplamayı başardı. Ünlü isim ise ilgi gösteren herkese teşekkür etti.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Pucca Instagram Hesabından Yaptığı Paylaşımla Eleştirileri Yanıtladı

Tarzı, giyimi ve ilgi çeken fiziği ile kısa sürede ünlü olmayı başaran isimlerin başında Kim Kardashian geliyor. Aslında Kim Kardashian’ın bu ününü Instagram’a borçlu olduğunu da söylemek gerekiyor. Zira ünlü isim ilk olarak bu platformla tanınmış ve ardından yaptığı ilginç paylaşımlarla gündeme gelmişti. Öyle ki artık Instagram’ın en şok takip edilen kullanıcılarından biri haline gelen ünlü isim Instagram’da fenomen olunca gerçek hayatında da epey ilgi görmeye başlamıştı. Hatta bu konuda bir ilke imza atarak kendi çektiği selfieleri de bir kitap haline getiren ünlü isim geçtiğimiz aylarda kitabını da satışa sunmuştu.

Bu derece önemli bir Instagram kullanıcısı olan Kim Kardashian ilgi çekmek için hala elinden geleni de yapmaya devam ediyor. Zira bir süredir alışık olunduğu gibi açık paylaşımlar yapmaya ve hamile olduğu bilinen ünlü isim bu süreyi çok uzatmadı ve yine beklenen paylaşımlarından birini yaptı. Paylaşımında bir dergi çekimi için verdiği pozları kullanan ünlü isim çırılçıplak ve gümüş renginde bir sıvıya girmiş olan halini Instagram üzerinden paylaştı. Paylaşımın yapılması işle birlikte binlerce kullanıcı ünlü isme mesajlar yağdırmaya başladı. Bir kez daha fiziği ile dikkat çeken başarılı isim bu kez bir nebze olsun eleştirilerinde hedefi oldu. Ama buna rağmen ünlü isim herhangi bir geri adım atmadı. Bundan sonra Kim Kardashian’ın nasıl paylaşımlar yapacağı ise merak konusu.

Kim Kardashian Bir Kez Daha Sosyal Medyayı Salladı
4.5 (90.18%) 285 votes

Bir önceki yazımız olan Facebook Yaşı Sırını Konusunda Yeni Adım başlıklı makalemizde Facebook, Facebook kuralları ve Facebook Yaşı Sırını hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir