Kim Kardashian Instagram

Kim Kardashian Sarışın Olmak İçin Büyük Emek Veriyor

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Son günlerde hem Instagram fenomeni hem de basında fenomen haline gelen ünlü isim Kim Kardashian stil değişikliğine gitti. Uzun süredir fiziği ile gündeme gelen isim bu kez saç tercihi ile gündeme gelmeye başladı. Esmerlikten sıkılan ünlü isim artık sarışın olmaya kara verdi. Uzunca bir süredir bunun mücadelesini veren Kim Kardashian son verdiği pozlarda hiç de başarılı olmuş gibi durmuyor. Zira gerçek bir sarışın kadar etkili saçlar isteyen ünlü ismin defalarca saçını boyatması saçlarının oldukça yıpranmasına neden oldu. Objektiflere de yansıyan bu durum Kim Kardashian’ın tekrar saçlarını boyatmasına neden oldu.

Bir kez daha saçlarını bakıma sorduran ünlü isim bu anları Instagram hesabı üzerinden paylaşarak “Sarışın olmak başlı başına bir mesai istiyor” yorumunu yaptı. Kim Kardashian’ın bu paylaşımından sonra ise ünlü isme Instagram üzerinden mesaj yağdırıldı. Birçok takipçisi sarı saçların ona yakışmadığı yönünde mesaj atsa da azınlıkta olsa bir kısım hayranı ise böyle çok daha etkili bir görünüme kavuştuğu yönünde mesajlar attı. Kim Kardashian ise konu hakkında ve hakkında çıkan resimler ile ilgili daha detaylı bir açıklama yapmaktan kaçındı. Son kararı ne olacak ya da sarı saçlara kavuşmakta ısrarcı mı bilinmez ama Kim Kardashian’ın son görüntüsünün pek beğenilmediği de ortada. Zira bu yönde birçok mesaj gönderiliyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/coklu-fotograf

Kim Kardashian Sarışın Olmak İçin Büyük Emek Veriyor
4.5 (89.31%) 348 votes

Bir önceki yazımız olan Survıvor Bir Şok Daha Yaşandı başlıklı makalemizde Anıl, Sosyal medya gündem ve Survıvor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Müjde Ar Instagram Şoku Yaşadı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir