Instagram ünlüler

Kim Kardashian Yine Rahat Durmadı

Tarzı, giyimi ve ilgi çeken fiziği ile kısa sürede ünlü olmayı başaran isimlerin başında Kim Kardashian geliyor. Aslında Kim Kardashian’ın bu ününü Instagram’a borçlu olduğunu da söylemek gerekiyor. Zira ünlü isim ilk olarak bu platformla tanınmış ve ardından yaptığı ilginç paylaşımlarla gündeme gelmişti. Öyle ki artık Instagram’ın en şok takip edilen kullanıcılarından biri haline gelen ünlü isim Instagram’da fenomen olunca gerçek hayatında da epey ilgi görmeye başlamıştı. Hatta bu konuda bir ilke imza atarak kendi çektiği selfieleri de bir kitap haline getiren ünlü isim geçtiğimiz aylarda kitabını da satışa sunmuştu.

Bu derece önemli bir Instagram kullanıcısı olan Kim Kardashian ilgi çekmek için hala elinden geleni de yapmaya devam ediyor. Zira bir süredir alışık olunduğu gibi açık paylaşımlar yapmaya ve hamile olduğu bilinen ünlü isim bu süreyi çok uzatmadı ve yine beklenen paylaşımlarından birini yaptı. Paylaşımında bir dergi çekimi için verdiği pozları kullanan ünlü isim çırılçıplak ve gümüş renginde bir sıvıya girmiş olan halini Instagram üzerinden paylaştı. Paylaşımın yapılması işle birlikte binlerce kullanıcı ünlü isme mesajlar yağdırmaya başladı. Bir kez daha fiziği ile dikkat çeken başarılı isim bu kez bir nebze olsun eleştirilerinde hedefi oldu. Ama buna rağmen ünlü isim herhangi bir geri adım atmadı. Bundan sonra Kim Kardashian’ın nasıl paylaşımlar yapacağı ise merak konusu.

Kim Kardashian Yine Rahat Durmadı
4.5 (89.01%) 91 votes

Bir önceki yazımız olan Madonna Yine Şaşırtmayı Başardı başlıklı makalemizde Instagram fenomenleri, Instagram ünlüler ve Madonna hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir