Kim Kardashian

Kim Kardashian’dan İlginç Instagram Pozları

Uzun süre önce yaptığı Instagram paylaşımları ile ikon haline gelen Kim Kardashian artık bir Instagram fenomeni. Yaptığı en küçük paylaşım bile kısa süre içerisinde binlerce kez beğeni alan ünlü isim bu alanda hala iddialı paylaşımlar yapmaya da devam ediyor. En son geçtiğimiz Ekim ayı sonunda kutlanan cadılar bayramı paylaşımları da Kim Kardashian’ın nasıl hala etkili paylaşımlar yaptığını kanıtlıyor. Amerika genelinde büyük bir coşku ile kutlanan ve başkan Obama’nın bile kutladığı cadılar bayramı için büyük özen verip hazırlanan Kim Kardashian oldukça etkili görüntüsü ile gözlerden kaçmadı.

Hazırlandıktan sonra ilginç kostümü ile resimler çektiren ünlü isim daha sonra bu resimleri Instagram hesabından takipçilerine sundu. İddiasından vazgeçmeden denediği kostümleri Instagram hesabından paylaşan ünlü yıldıza beğeni ise oldukça fazla idi. Özellikle denediği ve resimlediği kostümlerin stillerini oldukça beğenen takipçiler ünlü isme övgü dolu mesajlar yağdırdı. Bununla birlikte ünlü isimde sürekli olarak yeni bir kostümünü paylaştı. Gördüğü ilgiden oldukça memnun olan Kim Kardashian kısa süre içerisinde gerçek fenomen olduğunu da kanıtladı. Resimleri neredeyse 1 milyona yakın beğeni toplamayı başardı. Ünlü isim ise ilgi gösteren herkese teşekkür etti.

Kim Kardashian’dan İlginç Instagram Pozları
4.5 (89.12%) 114 votes

Bir önceki yazımız olan Alex Bir Türlü Fenerbahçe’yi Unutamıyor başlıklı makalemizde Alex, Alex Instagram ve Instagram futbolcu paylaşımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir