KMSPico Nedir?

KMSPico Nedir?

Windows ile alakalı en çok merak edilen sorulardan biri olan KMSPico nedir konusunu sizler için derledik.

Siber suçlular tarafından geliştirilen KMSPico, kullanıcıların Windows İşletim Sistemlerini ücretsiz olarak etkinleştirmelerini sağlayan bir araçtır.

KMS (Anahtar Yönetim Sistemi) temel olarak belirli hizmetlerin yerel bir ağ üzerinden etkinleştirilmesini sağlayan bir teknolojidir. KMS, Microsoft sunucularına bağlanmadan etkinleştirmeye izin verir ve genellikle yerel bir ağa / sunucuya bağlı birçok bilgisayarı olan şirketler tarafından kullanılır. KMSPico tüm işlemi atlar ve mevcut anahtarı yenisiyle değiştirir. Yeni bir anahtar oluşturarak, KMSPico aracı Windows etkinleştirmesini (genellikle 180 gün) erteler.

KMSPico meşru bir araç değildir ve Microsoft şirketi yerine siber suçlular tarafından geliştirilmiştir. Bu nedenle, bu aracın kullanılması Windows İşletim Sistemi kayıt ve koşullarını ihlal eder. Ayrıca, genellikle kötü amaçlı içerik barındıran şüpheli web siteleri tarafından dağıtılır. Bu siteler bulaşıcı yürütülebilir dosyaları KMSPico olarak sunar. KMSPico özelliklerini çalıştırmak yerine, kullanıcılar genellikle kötü amaçlı yazılım indirme ve çalıştırma konusunda yanlış yönlendirilirler. Ayrıca, KMSPico’nun geliştiricileri, kullanıcıları yüklü herhangi bir virüsten koruma uygulamasını devre dışı bırakmaya teşvik eder. Aracın virüssüz olduğunu iddia etseler de, bu şüpheli bir iddia – casus yazılım önleme paketlerini devre dışı bırakma istekleri, kötü amaçlı yazılımların potansiyel dağılımını gösterir.

KMSPico nedir

KMSPico Nasıl Kullanılır?

KMSpico Activator, ücretsiz olarak kullanılabilen ve Windows 7 veya Windows 8’i etkinleştirmek için kullanılan ve MS Office’i etkinleştirmek için kullanılan en iyi ve en popüler araçtır. Bu şaşırtıcı aracı kullanarak, Windows ve Microsoft Office’i etkinleştirmekten korkmayın. KMSpico Aktivatör aracı işlemi arka planda çalıştırır ve lisans anahtarını yazılım ürünlerinin ses seviyesi anahtarı ile zamanında günceller.

Windows 7 veya 8’i etkinleştirmek için veya Microsoft Office Ürününüzü KMSpico Aktivatör Aracı ile etkinleştirmek istiyorsanız, Etkinleştirme seçeneğini tıklamanız ve bir süre beklemeniz yeterlidir. Etkinleştirme işlemi arka planda otomatik olarak başlar ve etkinleştirme işleminin tamamlanmasından sonra yazılımınızın başarılı bir şekilde etkinleştirilip etkinleştirilmediğini kontrol etmeniz gerekir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: GSM Nedir?

KMSpico kullanımı yazılımın lisans anahtarı üzerinde çalışır ve belirli bir yazılım ürününün kurulum anahtarını bir birim anahtarıyla kolayca değiştirir ve daha sonra sistemde KMS Server’ın kopya sürümünü yapar.

Bu tüm işlem, yazılım ve pencerelerin MAK Sunucusu yerine KMS Sunucusu ile etkinleştirilmesini sağlar. Aktivatör ile işlemi başlattıktan sonra, yazılımın etkinleştirilmesi için birkaç dakika beklememiz gerekir. Tüm süreç otomatik olarak arka planda çalışır. Tamamlandıktan sonra Kurulum simgesine tıklamanız ve sisteminizde çalışmak için kuruluma devam etmeniz gerekir. Kurulumlar tamamlandıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatın.

KMSpico Nasıl Yüklenir?

Başlangıçta KMSpico’nun indirilmesi gerekiyor. KMSpico Office indirmeden önce PC’nizde bulunan güvenlik duvarını veya diğer antivirüs yazılımlarını kapatın. Şimdi aşağıdaki adım adım kullanılabilen KMSpico aracının kurulum işlemine devam edin. KMSpico’yu kurmak ve kullanmak için bu talimatları dikkatle izleyin.

Sisteminize en son indirdiğiniz KMSpico Kurulumuna çift tıklayın.

Evet veya hayır seçeneği ile sorulursa Evet üzerine dokunun.

Onay kutusunu seçin ve ardından İleri düğmesine tıklayın.

KMSpico Yazılımını yüklemek istediğiniz yolu veya dizini seçin.

Kurulum işlemini tamamlamak için birkaç dakika bekleyin.

Yöntem, Windows 10’u KMSpico Yazılımı ile etkinleştirmek oldukça kolaydır. Sadece KMSpico Tool kullanma süreci hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Yazılım başarıyla indirilip yüklendikten sonra Windows 10 sisteminizle bu basit adımları izleyin.

  • Başlat menüsünü tıklayın.
  • Burada KMSpico için arama yapın
  • KMSpico Desktop APP’yi tıklayın ve açın.
  • Şimdi menüde dört seçenek görüyorsunuz:
  • Main
  • Token
  • Adv
  • Log

Bir tuşa dokunduğunuzda “ana” seçeneğinde programın tamamlandığını gösterecek ve bir uygulama kapanacaktır. Bir dahaki sefere, KMSpico Uygulamasını başlangıçtan açtığınızda açılacaktır.

Token’e dokunun, bu bölümde sistem ortamınıza uygun Windows 10 için Ürün Anahtarını göreceksiniz. Biri, Windows 10 veya başka bir Windows sürümü için yeni bir ürün anahtarı anlamına gelen yeni jeton anahtarı üretecek yenileme için iki düğme vardır veya diğer simgeye dokunursanız, Windows 10 için ürün anahtarının veya jeton anahtarının bir yedeğini alırsınız. Böylelikle gelişmiş alanında bilgisayar sisteminizin ana bilgisayar adresini görürsünüz. KMSPico nedir tüm detayları ile sizinle paylaştık, bizi takipte kalmaya devam edin.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: MHRS

Nedir kategorisi yazıları ile gündemde olan ve genel tüm konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

KMSPico Nedir?

KMSPico, Windows ve Office gibi microsoft tarafından geliştirilmiş olan ürünleri etkinleştirmek adına kullanılan bir çeşit anahat yönetim sistemidir.

KMSPico Ne İşe Yarar?

KMSPico sayesinde gerçek anahtar kodlarına sahip olmadan ürün etkinleştirme işlemlerini halledebilmeniz mümkündür. Bu sayede microsoft ürünlerini aktif etmek çok kolay olmaktadır.

KMSPico Zararlı mı?

KMSPico windows üzerinde değişiklikler yaparak aktif olduğu için antivrüs programları tarafından virüs olarak algılanır. Ayrıca KMSPico olduğunu iddia eden sahte programlar indirerek bilgisayarınıza zarar verme ihtimalinizde bulunmaktadır.

SEO Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 0 Ortamala: 0]
Nedir
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir