Koçtaş Çalışma Saatleri

Koçtaş Çalışma Saatleri

Ülkemizin en fazla tercih edilen yapı marketleri arasında Koçtaş bulunuyor. Kaliteli ürünleri ve uygun fiyat aralıklarıyla pek çok müşterinin ihtiyaçlarını kolayca karşılamasını sağlıyor. Bu nedenle gün içinde pek çok müşteri yapı marketler arasından Koçtaş’ı tercih ediyor. Çok çeşitli ürün ağıyla müşterilerin birçok ihtiyacını gidermesine yardımcı oluyor. Bu nedenle Koçtaş çalışma saatleri hangi aralıklarda, müşterilerin birçoğu tarafından oldukça merak ediliyor. Bunun yanı sıra müşteriler Koçtaş alışverişleri sonrasında yaşadıkları sorunlara çözüm getirmek ve merak ettikleri konular hakkında bilgi almak için Koçtaş müşteri hizmetleri numarasını merak edebiliyor. Bu yazımızda sizler için Koçtaş çalışma saatleri ve Koçtaş müşteri hizmetleri hakkında merak ettiğiniz bilgileri derledik.

Koçtaş Çalışma Saatleri

Koçtaş ülkemizde bulunan yapı marketler arasında en çok öne çıkanlar arasında. Yıllardır verdiği kaliteli hizmetle adını duyurmayı başarmış olan yapı market, gün içerisinde binlerce müşteri tarafından ziyaret ediliyor. Koçtaş yapı marketleri üzerinden alışveriş işlemlerini gerçekleştirecek olan bireyler içinse Koçtaş mesai saatleri büyük önem arz ediyor. Koçtaş çalışma saatleri ise şu şekilde belirlenmiş durumda:

  • Koçtaş mağazaları sabah saat 10.00 ile 22.00 arasında hizmet sağlamaktadır.
  • Öğlen saatleri aralığında yemek molası verilmemektedir.
  • Koçtaş mağazaları cuma günleri için ayrı mesai saatleri uygulamamaktadır.
  • Koçtaş mesai saatleri hafta sonu değişiklik göstermemektedir. (Vikipedi)
koçtaş çalışma saatleri

Koçtaş Müşteri Hizmetleri

Koçtaş yapı marketleri vasıtasıyla çeşitli ihtiyaçlarını gideren vatandaşların kimi zaman Koçtaş hakkında merak ettikleri bazı durumlar olabiliyor. Bunun yanı sıra ürün satın alma öncesi ve sonrasında yaşadıkları problemlerde olabiliyor. Koçtaş hizmetleri hakkında sorun yaşayan ya da öneride bulunmak isteyen vatandaşların kolaylıkla ulaşabilecekleri Koçtaş müşteri hizmetleri hattı bulunuyor. Koçtaş müşteri hizmetleri hattını arayarak yaşadıkları soruna çözüm önerileri getirebilirler. Koçtaş mesai saatleri müşteri hizmetleri hattı içinde farklılık gösterebiliyor. Koçtaş müşteri hizmetleri mesai saatleri sabah saat 09.00’da başlayıp akşam saat 22.00’da son buluyor. Aynı zamanda koçtaş müşteri hizmetleri vasıtasıyla ürün siparişi de oluşturulabiliyor. 0850 209 50 50 numarası yardımıyla koçtaş müşteri hizmetleri hattına ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Adliye Çalışma Saatleri

Sektörlerde çalışma saatleri hakkında ki tüm güncel bilgilere instatakipci.com Çalışma Saatleri bloglarından ulaşabilirsiniz.

Koçtaş Nedir?

Koçtaş, ev ve yapı malzemeleri sektöründe müşterilerine perakende satış olarak hizmet vermekte olan özel bir mağazalar zinciridir.

Koçtaş Ne Zaman Kuruldu?

Koçtaş 1955 yılında Koç Holding tarafından İstanbulda yapı malzemeleri toptancısı olarak hizmet vermeye başladı. Ardından 1996 yılında perakendeciliğe başlamaya karar veren şirket İzmir ve Antalyada da şubeler açmaya başladı.

Koçtaş Hangi Saatler Arasında Açıktır?

Koçtaş mağazaları haftanın 7 günü müşterilerine saat 10.00 ile 22.00 arasında hizmet sunmaktadır. Ayrıca internet şubesinden 7/24 satış olanağı bulunmaktadır.

Çalışma Saatleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir