Instagram ünlüler

Kurtlar Vadisinin Polat Alemdar’ından Beğeni Toplayan Paylaşımlar

Son 10 yıl içerisinde yayınlanmış diziler arasında en önde geleni Kurtlar Vadisi oldu. Uzun yıllardır devam eden dizi bu alanda bir rekoru da elinde tutuyor. 10 yılı aşkın süredir ekranlarda olan dizinin ana karakteri ise Polat Alemdar. Polat Alemdar’ın karakterini canlandıran ise ünlü oyuncu Necati Şaşmaz. Oyunculuğu ile oldukça sevilen fakat aile yaşantısı pek bilinmeyen Necati Şaşmaz sonunda bu konu ile ilgili olarak da bir paylaşım yaptı. Instagram’ı kullanan ünlü oyuncu 2013 yılının sonlarına doğru doğan oğlunun fotoğraflarını Instagram hesabı üzerinden paylaştı.

Oğlu doğduğunda gelen tüm isteklere rağmen her hangi bir resim paylaşımında bulunmayan Necati Şaşmaz sonunda neredeyse 2 yıl sonra çocuğunun fotoğraflarını paylaştı. Oldukça büyük oranda beğeni alan paylaşımda ise Necati Şaşmaz’ın ailesi de dikkat çekti. Mutlu bir aile yaşantısına sahip olan ünlü oyuncunun takipçi sayısı ise oldukça fazla. Dizininde etkisi ile binlerce takipçisi bulunan bir hesabı olan Necati Şaşmaz ise paylaşımlarına iyi dileklerde bulunan tüm kullanıcılara teşekkür etti. Necati Şaşmaz oyunculuğuna da övgü dolu mesajların gönderilmesi ünlü oyuncuyu oldukça sevindirdi.

Kurtlar Vadisinin Polat Alemdar’ından Beğeni Toplayan Paylaşımlar
4.5 (90.14%) 282 votes

Bir önceki yazımız olan Tolga Karayel’den İlginç Instagram Paylaşımları Geldi başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Tolga Instagram ve Tolga Karayel hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Burak Yılmaz Darp İddialarını Instagram Hesabından Cevapladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir