Kylie Jenner

Kylie Jenner Instagram’da En Çok Beğenilen Fotoğrafı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Kim Kardashian’ın kendisi kadar ailesi de kısa süre içerisinde Instagram fenomeni oldu. Bu isimlerden birisi de Kylie Jenner. Kardeşleri gibi çok kısa bir süre içerisinde fenomen haline gelen genç isim hali hazırda 46 milyon takipçiye sahip. Doğal olarak Instagram’ın en çok takip edilenler listesinde de yer alan ünlü isim hemen her paylaşımında da binlerce hatta milyonlarca beğeni almayı başarıyor. 2015 yılında en çok beğeni aldığı fotoğrafları da takipçilerine göstermek isteyen fenomen isim geçtiğimiz hafta bu resimlerin yer aldığı bir kolaj hazırladı.

Hazırladığı kolajda yıl içinde en beğenilen 9 fotoğrafını bir araya getirdi. Tüm bu fotoğrafları bir araya getiren ve Instagram hesabından paylaşım olarak yayınlayan ünlü isim yine büyük oranda beğeni kazanmayı başardı. Asıl ilginç olan ise resimlerin aldığı beğeni miktarıydı. Zira söz konusu resimlerin beğenilme oranı 1 milyarın üzerinde. Sadece bu rakam bile ünlü isme servetler kazandırmak için yeterli. Zaten Kylie Jenner’ın sadece Instagram hesabı sayesinde milyonlar kazandığı da biliniyor. Kısa sürede fenomen ismin yakaladığı bu popülarite ne kadar süre devam eder ya da ne boyutlara ulaşır bilinmez ama böyle devam ederse zaten ünlü haline gelen Kylie Jenner’ın dünyaca tanınan bir isim haline gelmesi içten bile değil.

 

Kylie Jenner Instagram’da En Çok Beğenilen Fotoğrafı
4.5 (89.3%) 129 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Sahte Hesap Sayısı Yine Artışa Geçti başlıklı makalemizde instagram, Instagram hesap yönetimi ve Instagram Sahte Hesap hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Cem Yılmaz Instagram Hesabından Yeni Filminin Detaylarını Paylaşmaya Devam Ediyor
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir