Instagram ünlüler

Kylie Minogue Instagram Paylaşımıyla Sosyal Medyayı Salladı

Instagram’da hemen her ilginç bazı paylaşımlarla karşılaşabiliyoruz. Bunlardan birinide Kylie Minogue Instagram hesabından yaptığı paylaşım oldu. Instagram’ın özgürlükçü yapısı bu paylaşımları da çeşitlendirmeyi sağlıyor. Bu bağlamda oldukça ilginç paylaşımlarla karşılaşıyoruz. Ünlü isimlerden de bu şekilde ilginç paylaşımlar yapabiliyor. Zira bu duruma en büyük örnek ünlü şarkıcı Kylie Minogue tarafından yapılan Instagram paylaşımı. Ünlü şarkıcı klip çekimi sırasında fermuarlı bir elbise giydi. Söz konusu paylaşımın nedeni de bu elbise zaten. Klip sırasında senaryo gereği dans etmesi gereken ünlü isim dansı biraz abartınca olanlar oldu.

Elbisesinin fermuarı açılan Kylie Minogue bir an elbiseye bakınca durumu fark etti. Frikik verdiği gören ünlü isim hemen elbisesini kapatsa da görüntü alınmasını engelleyemedi. Buraya kadar her şey normal. Daha önce bu tarz olayların birçok kez yaşandığını gördük. Asıl ilginç olan ise bundan sonra yapılanlar oldu. Zira Kylie Minogue yaşadığı bu olayı gizlemeye çalışır şeklinde düşünülürken ünlü isim yaşadığı olaya ait videoyu Instagram hesabından paylaştı. Bir nevi kendi frikik videosunu Instagram hesabından paylaşan ünlü isim bu videoyla sosyal medyayı salladı. Son dönemde bu şekilde paylaşımların artış göstermesi ve özellikle ünlülerin çıplaklık planlı paylaşımlar yapması ise kafaları karıştırmıyor değil. Gelen yorumlara bakılırsa tüm bu paylaşımların amacı ilgiyi artırmak ve daha fazla hayran kitlesi oluşturmak. En azından ardı ardına gelen çıplaklık paylaşımlarının nedeninin bu olduğunu söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/yorum/tek-fotograf

Kylie Minogue Instagram Paylaşımıyla Sosyal Medyayı Salladı
4.5 (89.27%) 41 votes

Bir önceki yazımız olan Nazlı Hamarat Yine Şok Etti başlıklı makalemizde Instagram gündem, Instagram ünlüler ve Nazlı Hamarat hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Miss USA 2016 Güzellik Yarışması Instagram Damgası
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir