Lady Gaga Instagram

Lady Gaga Yılbaşı Hediyesi İle Sosyal Medyayı Salladı

Farklı tarzının yanı sıra alışılagelmişin dışında bir yaşam benimseyen Lady Gaga, bu özellikleri yüzünden mi yoksa sesi ve şarkılarının çok beğenilmesinden mi bilinmez ama kısa süre içerisinde dünyanın en ünlü isimlerinden biri oldu. Hemen her konseri olay yaratan Lady Gaga yakaladığı bu ünü devam ettirebilmek için de özellikle konserlerine ve yeni albüm çalışmalarına ise hız vermeye başladı. Bu bağlamda son dönemde yeni bir albüm daha çıkarmayı düşünen dünyaca ünlü isim plak şirketini değiştirme kararı alarak da bir farklılığa imza attı. Uzun süredir çalıştığı plak şirketine veda eden ünlü isim yeni plak şirketiyle ise hızlı bir çalışmaya başladı.

Bununla beraber Lady Gaga’ya yeni plak şirketi hafta içerisinde bir büyük sürpriz yapmayı da ihmal etmedi. Zira ünlü isme yılbaşı hediyesi olarak ünlü bir atın tayı hediye edildi. Safkan atı görür görmez büyük mutluluk yaşayan ünlü isim ise sevincini hemen Instagram’dan paylaştı. Yeni atının resimlerini Instagram’dan paylaşan başarılı isim “Bugün kapımın önüne cenneten beyaz bir melek getirildi. Eski günlerde yapım şirketleri böyle şeyler yapmazdı, ne kadar esprili bir hediye! Interscope ailesinden John Janick ve Steve Berkan’a içtenlikle teşekkür ederim. Bu ata bineceğim, ona bakacağım ve sonsuza kadar seveceğim. Çok şaşırdım!” ifadelerini kullandı. Yeni atıyla büyük beğeni toplayan Lady Gaga’nın albümü ise şimdiden merak konusu oldu.

Lady Gaga Yılbaşı Hediyesi İle Sosyal Medyayı Salladı
4.5 (90.7%) 129 votes

Bir önceki yazımız olan Eda Özerkan’dan Nişanlısı İçin Duygusal Paylaşım başlıklı makalemizde Eda Özerkan, Eda Özerkan Instagram ve Instagram ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram’da Yeni Bir Akım Daha Başladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir