Instagram araçları

Layout Artık Android Cihazlarda

Layout artık android cihazlardada kullanılabilecek. Son dönemde Instagram’a artan ilgi ortada. Sadece kullanıcı sayılarına bakmamız bile bu artan ilgiyi net şekilde ortaya koyuyor. Tabi ki sadece kullanıcı sayıları ile durumu değerlendirmemek gerekiyor. Bir gün içerisinde yapılan paylaşım sayısı bunun yanında aktif olarak takip edilen beğeni miktarları gibi birçok değerlendirme alanı olduğu söylemek mümkün. Tabi tüm bu değerlendirme alanlarında Instagram’ın ciddi oranda bir başarısı olduğunu da söylemek mümkün. Artan ilgi ile beraber Instagram yetkilileri de sürekli artan bu ilgiyi daha çok üzerlerinde toplamak ve ilgiyi kaybetmemek için sürekli yeni adımlarda atmaya başladı. Rakiplerini geride bırakmak isteyen Instagram bu bağlamda artık yeni eklentilerini de yayınlamaya başladı.

İşte bu eklentilerden biri de Instagram tarafından geliştirilmiş olan Layout. Genel itibari ile fotoğraflarınızındın bir kolaj oluşturmanızı sağlayacak olan eklenti ile yepyeni bir Instagram kullanımı deneyimi elde edebiliyorsunuz. Yaklaşık 9 tane fotoğrafı kolay yapma imkânınınım size veren bu eklentiyi daha önce tanıtmıştık. Mart ayında çıkışını yapan kolaj programı ilk aşamada sadece İOS platformları için çıkış yapmış ve Android desteği verilmemişti. Uygulamanın beklenenden çok ilgi alması ise kısa sürede Android içinde çıkmasını sağladı. Henüz yeni sayılacak bir sürede Android için de çıkışını yapan uygulamayı Google marketlerden ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Üstelik yakın zamanda fotoğraf sayısının da arttırılabileceği belirtiliyor. Yani şuan için 9 fotoğrafınız ile kolaj yapabiliyorsunuz ama ilerleyen zamanlarda gelen destek ile tüm fotoğraflarınızı kolaj halin getirebileceksiniz.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/igtv/begeni

Layout Artık Android Cihazlarda
4.5 (90.04%) 472 votes

Bir önceki yazımız olan Zeynep Çamcı Düğün Haberini Şahan Gökbakar Verdi başlıklı makalemizde Şahan Gökbakar, Şahan Gökbakar Instagram ve Zeynep Çamcı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Messi Instagram Paylaşımıyla Sosyal Medyayı Salladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir