Johnny Depp Instagram

Lily-Rose Babası Johnny Depp’e Instagram Mesajı İle Destek Oldu

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Dünyanın en ünlü aktörlerinden biri olarak gösterilen Johnny Depp son günlerde filmleriyle ve oyunculuk kariyeri ile değil özel hayatı ile gündeme gelmeye başladı. Zira başarılı oyuncu bir yandan “Karayip Korsanları 5” çekimleri ile adından söz ettirirken bir yandan da eşi ile boşanma sürecinde olmasıyla adından söz ettirmeye başladı. Aslında Johnny Depp’in bu kadar çok gündeme gelmesinin nedeni eşi ile boşanmasının altında yatan sebep oldu. Zira başarılı oyuncunun hali hazırda evli olduğu eşi Amber Heard’e fiziksel şiddet uyguladığı ve bunun için eşinin boşanma davası açtığı ileri sürülmüştü. Bununla beraber ünlü oyuncunun eşi de şiddet gördüğünü ifade ettiği fotoğrafları mahkemeye kanıt olarak sunmuştu.

Mahkemeye sunulan kanıt görüntülerinden sonra Johnny Depp ise bir anda eleştirilerin konusu haline gelmişti. Mahkemede de sonuç ünlü oyuncunun aleyhine doğru şekillenince dünyaca ünlü yıldızın bundan sonra yapacağı açıklamalarda merak konusu olmuştu. Herkes Johnny Depp’in bir açıklama yapmasını beklerken başarılı aktöre destek kışından geldi. Instagram hesabından babası için paylaşım yapan Lily Rose babası ile beraber çekilmiş olan bir fotoğrafını paylaşarak “Babam hayatımda tanıdığım en tatlı, en sevgi dolu insan. Bana ve küçük erkek kardeşime mükemmel bir baba olmak dışında hiçbir şey yapmadı. Onu tanıyan herkes aynı şeyi söyleyecektir.” İfadeleri ile babasını savundu. Söz konusu davanın nasıl sonuçlanacağı ise merak konusu oldu.

Lily-Rose Babası Johnny Depp’e Instagram Mesajı İle Destek Oldu
4.6 (91.15%) 131 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram’da Spor Paylaşımları Zirveye Oynamaya Başladı başlıklı makalemizde Instagram araştırması, Instagram en çok paylaşılan resimler ve Instagram paylaşım türleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Hülya Avşar Instagram Paylaşımı ile Eski Eşe Destek
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir