Linkedin Profil Linki

Linkedin Profil Linki

İş arama ve iş bulma anlamında hizmet veren Linkedin, giderek hayatımızda daha fazla yer işgal etmeye devam etmektedir. Özellik iş arama ve bulma konusunda profesyonel destekleri ile birlikte Türkiye’de de hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesi edinmeyi başarmıştır. Bu yazımızda sizlere olurda bir arkadaşınıza göndermek istersiniz diye Linkedin profil linki nasıl elde edersiniz onu anlatacağız.

Nereden elde edeceğinizden ziyada öncelikli olarak profil linki ile neler yapabilirsiniz ona değinmek istiyoruz. Zira yapabileceklerinizi bildikten sonra belki sizlerde bu amaç çerçevesinde kullanabilirsiniz.

  • Profil linkinizi bir arkadaşınızla paylaşarak onunla bu platform üzerinden bağlantı kurabilirsiniz. Arkadaşınız linke tıkladığı anda sizin profilinizi görecektir.
  • Olası bir iş başvurusunda sizlerden bu linki talep edebilirler ve sizin profilinizi incelemek isteyebilirler.
  • Herhangi bir platformda profil sayfanıza Linkedin hesabınızın adresini eklemek isteyebilirsiniz. Böylelikle iletişim kısmında bu bilgilerinizde gözükür.
  • Bunun haricinde link paylaşımı yaparak belki burada olan sayfanıza bağlantı çekebilirsiniz. Sayfanızı daha tanınmış bir yer olarak kullanabilirsiniz.

Yukarıdaki amaçlar doğrultusunda sizlerde bu linke ihtiyaç duyabilirsiniz. Giriş adresini elde etmek aslında çok basittir. Önemli olan doğru ellerde kullanılmasıdır. Gerçi bunu siz vermeseniz ve karşı taraf sizin isim ve soy isim bilgilerinizi bilse dahi yine de ulaşabilir ama kimi zaman ihtiyaç duyulabilmektedir. (Linkedin Destek)

linkedin profil linki

Linkedin Profil Linki Bulma

Linkedin profil kısmına nasıl gireceğinizi biliyorsunuz değil mi? O zaman linki elde etmeniz için 2 tane yol bulunmaktadır.

  • Masaüstü Cihazlar: Bilgisayarınızdan bu platforma giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Buradan girdiğinizde adres profil sekmesine geldiğiniz anda artık linke ulaşabilirsiniz demektir. Çünkü link artık adres satırında karşınızda durmaktadır. Bu linki istediğiniz kişiye göndererek size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
  • Mobil Cihazlar: Mobil cihazlarınızın tarayıcıları ile birlikte profilinize girebilirsiniz. Bunu yaptığınız anda karşınıza çıkan bölümde artık linki elde edebilirsiniz. Çünkü internet tarayıcınızın adres satırında sizin profil linkiniz bulunmaktadır.
  • Diğer: Bunların haricinde sayfa isminizi biliyorsanız eğer Linkedin ana sayfa adresine “/” işareti koyarak yanına yazdığınız sayfa isminizle birlikte bu sizin artık profilinizin adresi olacaktır.

Yukarıdaki yollarla birlikte elde edeceğiniz linkleri istediğiniz kişiye gönderme konusunda özgürsünüz. Çünkü Linkedin insanların iletişim ve etkileşim içerisinde olmasını isteyen, bunu destekleyen önemli bir uygulamadır. Sizlerde bu uygulama ile birlikte son derece profesyonel bir şekilde hizmet alabilir, iş bulabilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Linkedin Premium

Sonuç olarak; bu yazımızda sizlere profil linkinizi nasıl bulacağınızı gösterdik. Linkedin link değiştirme özelliklerinin de bulunduğunu ve bununda profildeki ayarlar sekmesi alından yapıldığını hatırlatarak yazımızın sonuna doğru geliyoruz. Ülkemizde ve dünyada hızlı bir şekilde yaygınlaşmaya başlayan bu uygulamayı halen kullanmıyorsanız eğer artık çok şey kaçırdığınızı belirtebiliriz. Sizlerde kısa zamanda bu uygulamaya üye olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Linkedin hizmetlerimizi ziyaret ederek hesabınızı büyütebilirsiniz;  https://www.instatakipci.com/linkedin-sirket-takipci-satin-al

Linkedin Nedir?

Linkedin iş hesaplarının oluşturulduğu ve iş bağlantılarının kurulduğu bir sosyal medya platformudur. Üzerinden mesajlaşma yapılabilir ve paylaşımlarda bulunulabilir.

Linkedin Profil Linki Ne İşe Yarar?

Linkedin profil linkinizi, profilinizi daha farklı kişiler ile paylaşabilir ve bu sayede profilinizi daha fazla kişiye ulaştırabilirsiniz.

Linkedin Profil Linkimi Nereden Bulabilirim?

Linkedin profil linkinizi bulmak için uygulamanız gereken bir kaç yöntem bulunmaktadır. Daha detaylı bilgiye blog yazımızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Linkedin Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir