Linkedin Profilinizi Kimler Görüntüledi?

Linkedin Profilinizi Kimler Görüntüledi?

Linkedin profilimi görüntüleyenler kimler diye merak mı ediyorsunuz? Linkedin kişilerin kendilerine en uygun işi bulmalarına yardımcı olan, aynı anda yüzlerce firma ile tanıştırıp aralarında en kaliteliyi ve en iyi maaş vereni bulmalarını sağlayan online bir CV uygulamasıdır. Bu uygulama üzerinden detaylı ve geniş çaplı bir CV oluşturmak mümkündür. Tüm detaylar belirtilmiştir, kişinin bazı şeyleri unutma ihtimali bulunmamaktadır. Çünkü uygulama üzerinde bir CV’de bulunabilecek her şey mevcuttur.

Linkedin üzerinde oluşturulan profiller, başvuru yapılan firma yöneticileri veya diğer kişiler tarafından incelenebilmektedir. İnceleyen kişi sayısı net olarak profilde görüntülenir. Örneğin o güne kadar 30 kişi profili incelemişse, bu da görüntülenecektir. Bu durum şöyle bir avantajı beraberinde getirmektedir. Profilinde çok fazla görüntülenme olan kişiler, firma yöneticileri karşısında artı duruma geçmektedir. Yöneticiler kişinin etkileyici bir profili olduğunu düşünerek inceleme yapmaktadır. Bu durum yeni profiller için bir eksi gibi dursa da, esasında profilin ne zaman açılmış olduğu göründüğünden dolayı, düşük sayıda inceleme ciddi bir eksi katmamaktadır. Marifet kısa zamanda çok fazla inceleme almanın bir yolunu bulmaktadır.

Linkedin Profilimi Görüntüleyen Kullanıcıları Nasıl Görebilirim?

Linkedin profilime bakanlar, kolay adımlar incelenerek görüntülenmektedir. Görüntülenme açık bir şekilde yapıldığından dolayı, üye olmadan görüntüleyen kullanıcıların profilleri görüntülediği dahi görülmektedir. Linkedin profilime bakanlar kısmına girildiğinde, Linkedin hesabı olan kullanıcılar kullanıcı adları ve profil fotoğrafları ile görünür. Linkedin profiline sahip olmayan kullanıcıların ise, yalnızca profile girdikleri görüntülenmektedir. Onların kim olduğunu görüntülemek malesef mümkün değildir. Peki Linkedin profilinizi kimler görüntüledi kısmına nasıl ulaşabilirsiniz?

linkedin profilimi görüntüleyenler

Linkedin hesabınıza giriş yaptıktan sonra anasayfada çıkan Ben simgesine tıklayın. Ardından çıkan listede profilimi görüntüle kısmına girin. Panom bölümünden profilimi kimler görüntüledi kısmına tıkladığınız takdirde, profilinizi kimlerin görüntülediğini görme şansı elde edeceksiniz. Bu kadar kolay ve hızlı gerçekleşen bir işlem, başka kullanıcılar tarafından görüntülenmemektedir. Yani profilinizde, daha önce profilinize kimlerin tıkladığı görüntülenmez. Fakat daha önce profilinize kaç kişinin tıkladığını görme şansınız bulunmaktadır. (Linkedin Destek)

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Linkedin Profil Linki

Linkedin Profilimi Görüntüleyenler Bilmek Bana Ne Katar?

Kişiler profillerini görüntüleyen kullanıcıların bilgilerine sahip olarak, daha çok hangi firmaların dikkatini çektiklerini görebilirler. Bu durum o firmalara ithafen başvurular yapmalarını sağlarken, o kuruluşlara ithafen eğitim almalarını da sağlayacaktır. Bunun yanı sıra büyük şirketler tarafından görüntülenmiş olmak, kişinin özgüvenini tazeleyecektir. Bu durum özellikle mülakatlara katıldıklarında kişilerin işlerine ciddi anlamda yarayacak bir durumdur. Beğenmedikleri bir iş karşısında, başka firmalar da profilime bakıyor, başka bir iş bulabilirim özgüvenini kurmak kişinin daha sağlıklı işler yapmasına katkı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra, kişilerin beğenmedikleri ve maaşları düzgün olmayan işlerde çalışmalarını da engellemektedir.

Linkedin profilimi görüntüleyenler kullanıcılara ulaşmak için daha detaylı bilgiyi, Linkedin sayfasının kendi adresinden alabilir, kuralları ve detayları inceleyebilir, Linkedin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Linkedin profilimi görüntüleyenler konusunu kapsamlı olarak sizler için aktardık bizi takipte kalmaya devam edin!

Sosyal medya hesaplarınızı geliştirmek ve popüler listelere girmek için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz; https://www.instatakipci.com/youtube/abone-satin-al/turk-gercek

Linkedin Profilimi Kimler Görüntülemiş Öğrenebilirmiyim?

Linkedin profilinizi kimlerin görüntülediğini öğrenmenin çeşitli yolları bulunmaktadır. Bu yolları öğrenmek için yazımızda tüm bilgilerimiz mevcuttur.

Linkedin Profilimin Görüntülenmesi Bana Ne Kadar?

İş hayatınızı geliştirmeniz ve sektörel olarak tanınmanız açısında Linkedin profilinizin görüntülenmesi çok önemli olacaktır. Daha çok işveren tarafından dikkat çekebilirsiniz.

Linkedin Profilimi Gizleyebilir miyim?

Linkedin profilinizi istemeniz durumunda gizli yapabilirsiniz böylece istemediğiniz kişiler profiliniz göremeyecektir.

Linkedin Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
2 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba,
    Linkedin hesabımdan profilimi son görüntüleyen 5 kişi görüyorum yalnızca.Neden tamamını göremiyorum acaba? Yardımcı olur musunuz?