Lol Nasıl Oynanır?

Lol Nasıl Oynanır?

2009 yılında ilk kez piyasaya sürülen League of Legends yani lol hesap açma sonrasında oynanmaktadır. Riot Games tarafından geliştirilmiş olan video oyunu halihazırda milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Çok oyunculu mod özelliğine sahip olan çevrimiçi savaş arenası imkanlarını en kaliteli şekilde sunmaktadır.

Lol Hesap Açma

Ücretsiz bir şekilde mobil cihazlardan dahi lol hesap açılabilir ve oyuna hemen başlanılabilir. Kullanıcı adı ve şifreyle mail adresi yeterlidir. Ayrıca oldukça hızlı işlemler gerçekleşirken farklı oyun modları bulunması da cazip olduğu gerçeğini ortaya koyar. MOBA strateji oyun türü takımlar arası mücadeleye sahne olur. Var olan hesapla giriş yapılırken lol destek olanakları da mevcuttur. Başta harita ve oyun bölümü seçimleri ya da şifreyle ilgili sorunlarda yardımcı olunmaktadır. Hesap ayarlarından lol şifre değiştirme kolaylıkla yapılabilmektedir.

Lol Nasıl Oynanır?

Oyunda stratejik hamleler değerli olurken bir takım çalışmasından bahsedebiliriz. 3 farklı oyun tarzı mevcut olup buna göre farklı lol giriş durumları olur. Sihirdar Vadisi özelinde beşerli iki takım vardır.3 tane koridor ile mavi ve kırmızı grupların ana karargahları birbirine bağlı olup kuleler ve inhibitör bulunur. Bunların yıkılmasını başarılmasıyla ek minyon kazanılır ve çok daha güçlü bir pozisyona gelinir. Üçer kişilik olan Uğursuz Koruluk ise çok daha güçlü bir macera içinde savaşların gerçekleşmesini beraberinde getirmektedir. Birçok saldırı unsuru ve teknik ekipmanların yer aldığı oyunda başa çıkılması gereken unsurların sayısı da oldukça fazladır. Var olan çeşitli durumlara karşı lol nasıl oynanır sorusu önemli yer tutar. Yapılacak taktik mücadeleyle çok daha güçlü dahi olsa düşmanların yenilgiye uğratılması mümkündür. Geliştirilecek silahlar ve kullanılabilecek birçok farklı unsurla diğer oyunlardan çok daha kapsamlıdır. Lol Oyun içerisinde oyuncuların tecrübeleri ve harita özelliklerine bakılarak sistemler uygulanır. 5 farklı rol var olurken sahip olunan yetenekler geliştirilebilir. (Oyun Sitesi)

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Word Sayfa Numarası Ekleme

lol nasıl oynanır

Lol Oyun İçi Özellikleri

  • Üst koridor, orta koridor, alt koridor, ormancı ve destek rolleri vardır.
  • Saldırı gücü ile yetenek gücü gelişimlerine göre hareket edilir.
  • Daha defansif olan tanklar can ve zırh gücüyle büyü direnci verir.
  • Rün oyuncu özelliğiyle nişancı ve dövüşçüler isabet özelliği kazanır.
  • Suikastçılar ve nişancılar hakimiyet alırken saldırı hızı, can çalma ve ani hasar hareket hızını ifade eder.
  • Kontrol ve destek büyücüleri sürat coşkusu ve sihirli yıldız büyücülük durumları tercih eder.

Lol Haritaları

Sunucuların her geçen gün geliştirilmesi ve gerçekleştirilen online dünya şampiyona mücadeleleri de geniş kitleler tarafından takip edilmesini kaçınılmaz kılmaktadır. Bir E-spor oyun türü olmasının yanı sıra çok ciddi maddi kazanımlar elde edilmektedir.

Lol Şifre Değiştirme

Doğrudan kendi adresi üzerinden lol giriş gerçekleşirken üç adımdan oluşur. Hangi sunucu üzerinden oynanacağı seçilebilir. Ücretsiz bir şekilde tüm hesap işlemleri yapılırken doğrulama ve onay alımları da sorunsuz tamamlanır. Sunucu, takdir seviyesi, profil nişanı durumlarına bakılarak hesapların satış halleri de söz konusudur.

Nasıl Yapılır kategorisi yazılarımız ile neyin nasıl olacağı konusunda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

LOL Nedir?

LOL, Dünya üzerinde ki en popüler moba tarzı online karakter geliştirme oyunlarından biridir. LOL oyunu neredeyse Dünya üzerinde ki her ülkede aktif olarak oynanmaktadır. Akitf oyuncu sayısı bakımından ilk oyunlar arasında yer almaktadır.

LOL Ücretli mi?

LOL tamamen ücretsiz olarak piyasaya sunulan ve ücretsiz bir şekilde oynanabilen bir oyundur. Ancak oyun içi satın alım yapılması mümkündür ve isteyen oyuncular oyuna yatırım yapabilirler.

LOL Türkiye Şubesi Var mı?

LOL Riot Games’e bağlı olan bir oyundur. Riot games ise oyunun çok ilgi görmesinden sonra Türkiyede de bir şube açmıştır. Ayrıca oyun %100 Türkçe olarak oynanabilmektedir.

Çalışma Saatleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir