Instagram ünlüler

Madonna Yine Şaşırtmayı Başardı

Yaptığı şarkılar ve tarzı ile sürekli gündem de olan Madonna, sosyal medyadan da en çok takip edilen ünlüler arasında. İlerleyen yaşına rağmen enerjisinden ve tarzından hiçbir şey kaybetmeyen dünyaca ünlü ismin yaptığı paylaşımlarda da ilginç tarzları ortaya koyması özellikle Instagram hesabının milyonlarca kişi tarafından takip edilmesine neden oluyor. Ünlü ismin son yaptığı paylaşımda bu gerçeği gözler önüne serdi. 18 yaşında ki kızına özenerek kendi isminin baş harfi ile özel bir piercing yaptıran ünlü isim yeni piercingi ile çekilmiş ilk fotoğrafını da Instagram hesabından paylaştı.

Ünlü ismin bu paylaşımı büyük beğeni toplarken binlerce takipçisi de ünlü isme eleştiri yağdırdı. Eleştiriler için “Kendi yaşımda gibi davranıyorum. Bu benim. Olmak istediğim kişiyim. Ne istersem onu yaparım. Bu konuda bir kural yok. İnsanlar artık beni bu konuda rahat bıraksın.” Açıklamasını yapan ünlü isim böylece bu durumun kendi kararı olduğu ve kimsenin karışamayacağını da ortaya koymuş oldu. Paylaşıma gelen tepkilere de ise oldukça ilginç ifadelerin kullanılması Instagram kullanıcılarını şaşırttı. Başarılı yıldızın bundan sonra yapacağı Instagram paylaşımları da merakla beklenmeye başladı. Zira ünlü ismin hemen her yaptığı paylaşım olay olmayı başarıyor. Daha önce de kendisini eleştiren bir takipçisine küfüler etmiş ve bu küfürler ile gündeme gelmişti. Bu konuda da Madonna benzer bir tavır takınmış ve kendisini eleştirenlere karşı durmuştu.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-bot

Madonna Yine Şaşırtmayı Başardı
4.4 (88.88%) 259 votes

Bir önceki yazımız olan Merve Boluğur Instagram Paylaşımına Beklenmedik Tepki başlıklı makalemizde Instagram gündem, Instagram ünlüler ve Merve Boluğur hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Gökhan Töre Instagram Hesabından Maç Öncesi Açıklaması
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir