Instagram futbolcular

Melo Bu Kez Net Mesajı Verdi

Geçtiğimiz sezonu iki kupayla kapatan ve ardından süper kupayı da alarak yeni sezona giriş yapan Galatasaray’da yaz boyunca konuşulan Felipe Melo’nun durumu olmuştu. Lig biter bitmez ülkesine dönen başarılı futbolcu ailesiyle beraber ülkesinde kalma kararı aldığını açıklamıştı. Çocuklarının okul kaydını bile yaptırmayan futbolcu yaptığı Instagram paylaşımlarında da geri dönmeyeceğini kanıtlamıştı. İnter takımıyla konuşmalara başlayan ve kesinlikle aklında Galatasaray olmadığını dile getiren Melo, bu süreçte yönetimle de birçok kez sürtüşmeler yaşamıştı. Yaşanan sürtüşmeler sonrasında Felipe Melo kamp hazırlık sürecine de katılmamış ve artık kesin olarak ayrılık sinyalleri vermişti.

Kamp süresi boyunca takımın yanında yer alamayan futbolcu son uyarıyla beraber kampa gelmiş ve Galatasaray’da kalacağına dair paylaşımlar yapmıştı. Ünlü futbolcunun bu paylaşımlarının nedeni ise İnter takımıyla anlaşamaması olmuştu. Tüm bunlardan sonra yeni sezona sayılı günler kala Melo Galatasaray’da olduğunu kanıtlar bir Instagram paylaşımı yaptı. Yeni formayla beraber çekilmiş bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Melo böylece yeni sezonda kesin olarak sarı kırmızılılarda kalacağını göstermiş oldu. Melo’nun bu paylaşımı ise taraftarların tepkisini çekti. Zira ayrılmak istediğini belirten açıklamalardan sonra takıma geri dönmesi ve uyum sorunu yaratması bu tepkilerin ana nedeni olmaya başladı. Melo ise eleştirilere hiçbir açıklamayla cevap vermedi. Bu aşamadan sonra merak edilen Melo’nun oyunda olup olmayacağı.

Melo Bu Kez Net Mesajı Verdi
4.5 (89.84%) 317 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Sansür Baskısını Arttırmaya Başladı başlıklı makalemizde Instagram kullanımı, Instagram kuralları ve Instagram Sansür hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir