Instagram futbolcular

Felipe Melo Fenerbahçelileri Yine Kızdırmayı Başardı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Felipe Melo uzun ve çekişmeli bir sezonun ardından sonunda şampiyon olmayı başaran takımını kutladı. Belki de bu zamana kadar ki en anlamlı sezonlardan biri olan Süleyman Seba sezonunun şampiyonu ise Galatasaray oldu. Fenerbahçe ile girdikleri çekişmede başarıyı yakalayan sarı kırmızılılar 20. Şampiyonluğunu kazanarak 4. Yıldızı da taktı. Galatasaray’ın bu başarısın da en büyük faktörlerden biri olan Felipe Melo da söz konusu şampiyonluğun ardından sıkça konuşulur hale geldi. Zira ünlü futbolcunun sezondan sonra bile konuşulmasının nedeni ise sosyal medya paylaşımları.

Takımdan gitmesi konuşulsa bile sürekli olarak paylaşımlar yapan başarılı isim ilk olarak aldığıücrete tepki için sosyal medyadan takım arkadaşlarını ve Galatasaray’ı takibi bırakması ile gündeme gelmişti. Şimdi ise ünlü oyuncunun tepki çekmesinin nedeni yaptığı bir yorum oldu. Fenerbahçeli bir taraftarın Instagram paylaşımında dört yıldızlı fotoğrafına yorum yapan başarılı futbolcu 4.yıldızı takamamalarına rağmen Fenerbahçe taraftarının dört yıldızlı ürün almasını ise oldukça ilginç bir dille eleştirdi. Dalga geçmek amacıyla sadece gülen simgeleri kullanan başarılı futbolcuya ise başta Fenerbahçe taraftarı olmak üzere birçok taraftar tepki gösterdi. Başarılı orta saha oyuncunun böyle bir paylaşım yapması tepkilere neden olurken Melo gelen tepkilere rağmen bir açıklamada bulunmadı. Zira Galatasaraylı taraftarlarda bu paylaşım sonrasında başarılı futbolcuya destek vermeyi ihmal etmedi.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/igtv/begeni

Felipe Melo Fenerbahçelileri Yine Kızdırmayı Başardı
4.5 (89.09%) 385 votes

Bir önceki yazımız olan Kuzey Kore Şimdide Instagram Yasakladı başlıklı makalemizde Instagram yasaklandı, Kuzey Kore ve Kuzey Kore Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Igno Instagram Uygulaması
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir