Sinem Kobal

Meltem Cumbul Instagram ‘dan Paylaşımlı Doğum Günü Kutlaması

Geçtiğimiz hafta ünlü oyuncu Meltem Cumbul Instagram hesabından yeni yaşını kutladı. Yeni yaşını kutlarken ünlü oyuncuyu sevenleri de yalnız bırakmadı. Bunlar arasında ünlü oyuncular da yer aldı. Şimdilerde Gönül İşleri dizisinde rol alan başarılı oyuncu Sinem Kobal da Meltem Cumbul’u doğum gününde yalnız bırakmadı. Ünlü oyuncuya destek veren arkadaşı Sinem Kobal bu eğlenceli anları sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlar ile takipçileri ile paylaştı.

Meltem Cumbul Instagram Paylaşımları Büyük İlgi Gördü

Sinem Kobal’ın yaptığı Instagram paylaşımları ise büyük beğeni toplamayı başardı. Bununla beraber ünlü isim diğer tüm paylaşımları ile beraber büyük ilgi gördü. Bu arada Sinem Kobal’ın yaptığı paylaşımlarla Meltem Cumbul’un doğum gününü öğrenen takipçiler ise ünlü ismin doğum gününü gönderdikleri mesajlar ile kutladı. Bununla birlikte ünlü isimde tüm iyi dileklere teşekkür ederek karşılık verdi.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-bot

Meltem Cumbul Instagram ‘dan Paylaşımlı Doğum Günü Kutlaması
4.5 (89.43%) 227 votes

Bir önceki yazımız olan Alex Fenerbahçe ’yi Unutamıyor başlıklı makalemizde Alex, Alex Instagram ve Instagram futbolcu paylaşımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Ayşenur Balcı Instagram Paylaşımı Olay Oldu
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir